Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Rhenus logistics

~~lolo niezalogowany
11 stycznia 2018r. o 9:37
Japer.... same marudy tam pracują narzekacie jak stare mohery to się kur... zwolnijcie i będzie spokój tylko Wam źle nie dobrze a Wy tacy wspaniali. Już rzygać się chce od tego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celina niezalogowany
11 stycznia 2018r. o 10:24
Dobrze ze masz ambicje, tylko żeby za tą chęcią zarabiania więcej szła jeszcze jakość twojej pracy. Terqz dostaniesz 1900 od nowego miesiąca bo przecież nowe umowy dostałeś. Wiec nie pruj się że 1700 cały czas. Mało ci jednej podwyżki na którą jeszcze nie zapracowalas?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~... niezalogowany
11 stycznia 2018r. o 10:35
Wogóle jakieś dodatki świąteczne były pierwsze słysze, niby kiedy? Czy to tylko ci z Manpovera mieli, bo w Rhenusie dwie agencje tymczasowe werbują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~... niezalogowany
11 stycznia 2018r. o 10:35
Wogóle jakieś dodatki świąteczne były pierwsze słysze, niby kiedy? Czy to tylko ci z Manpovera mieli, bo w Rhenusie dwie agencje tymczasowe werbują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celina niezalogowany
11 stycznia 2018r. o 10:38
Jednej i drugiej agencji kilkadziesiąt osób dostało co wskazywali się ponad przeciętne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~henio niezalogowany
11 stycznia 2018r. o 12:04
ludzie powiedzcie mi jak wy żyjecie za te 1700-1900 zł?? ja zarabiam 4000zł i powiem szczerze ze utrzymuje ledwo koniec z końcem. po opłaceniu rachunków kredytu na kawalerke i innych dupereli zostaje mi 600zł na moje wydatki czyli ogolnie dziadowanie. Naprawde wielki szacun że dajecie rade za takie pieniadze wyżyć. Dziwie sie ze jeszcze wszyscy z tad nie uciekliscie pzdr!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~e7 niezalogowany
11 stycznia 2018r. o 12:16
Szanujcie pracownikow bo tak szybko odchodzą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~stokrotka niezalogowany
11 stycznia 2018r. o 12:51
do henia>chwalisz sie czy żalisz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.