Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie kupić dobry chleb

~ niezalogowany
16 maja 2016r. o 23:00
DP napisał(a): dobra :>
przerobie na Maść :D


Dobra ! to miejscowość pod Bolesławcem ! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8190
#gasina49 nieaktywny
17 maja 2016r. o 8:14
hemi napisał(a): No dobra ,a gdzie kupie dobry ketchup i musztardę,bo grilla szykuję?
Niektóre tematy troszkę powalają :(


No dobrze ale do grilla trzeba mięska, czyli potrzebna jest mała świnka którą trzeba zdrowo odżywiać najlepiej własnoręcznie posadzonymi ziemniaczkami i zbożem oczywiście sianym ręcznie i zbieranym sierpem.
Czyli z musztardą narazie wyluzuj bo to trochę potrwa :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
17 maja 2016r. o 8:18
Gdzie można kupić najlepszy cyjanowodór bo teściowa mnie już denerwuje :)
pisać bo pilne :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dziadek niezalogowany
17 maja 2016r. o 9:32
Chleb w miescie jest pod psem już nie ma znaczenia skąd , ostatnio sie poświeciłem i wróciłem do zapomnianych piekarni teraz kupuję na Zgorzeleckiej u Brzozowskiego ...po prostu tych dmuchawców nie da sie jeść zero smaku i treści , na-pitolą tam słonecznika ziarna i sprzedają jako ekologiczny ha ha sama dmuchana chemia juz nie kupuje i proszę mnie wierzyć bochenek jest mniejszy ale za to treściwy mozna zjeść max 3 kromki i człowiek syty a te dmuchany mozna zjeść cały i oprócz wiatrów nie ma żadnej korzyści .Szkoda kasy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ZIBI niezalogowany
17 maja 2016r. o 11:43
~dziadek napisał(a): Chleb w miescie jest pod psem już nie ma znaczenia skąd , ostatnio sie poświeciłem i wróciłem do zapomnianych piekarni teraz kupuję na Zgorzeleckiej u Brzozowskiego ...po prostu tych dmuchawców nie da sie jeść zero smaku i treści , na-pitolą tam słonecznika ziarna i sprzedają jako ekologiczny ha ha sama dmuchana chemia juz nie kupuje i proszę mnie wierzyć bochenek jest mniejszy ale za to treściwy mozna zjeść max 3 kromki i człowiek syty a te dmuchany mozna zjeść cały i oprócz wiatrów nie ma żadnej korzyści .Szkoda kasy


Oj dziadku!!!
Na Zgorzeleckiej jest piekarnia Berezowskich, a nie Brzozowskiego.
Brzozowski to ciastkarnia koło kościoła , a nie piekarnia.
Pamięć dziadkowi wysiada :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 maja 2016r. o 12:57
http://vod.tvp.pl/9182618/pieczywo

http://www.ipla.tv/Okrasa-lamie-przepisy-chleb/vod-6029997
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
17 maja 2016r. o 18:30
~ napisał(a):
DP napisał(a): dobra :>
przerobie na Maść :D


Dobra ! to miejscowość pod Bolesławcem ! :>


ops :D
Dobrze :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~renia niezalogowany
17 maja 2016r. o 19:31
Polecam swojski chlebek z restauracji OPAŁKOWA CHATA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.