Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Skradziono Audi A6
13826
#regeneration nieaktywny
20 maja 2016r. o 20:21
~waldi napisał(a): Skradziono z okolic Bielskiej i znikną bez śladu? Policzy kamery monitoringu:1 - Łukasiewicza,2 - Bielska-
wieżowiec,3
-koniec Bielskiej/na ogólniaku/,4 - Zygmunta Augusta-wiezowiec.Operator chyba spał skoro auto znikło.


Najwidoczniej te kamery ukatywniają się gdy ktoś w plenerze wyciągnie puszkę piwa i sobie łyknie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bmwfan niezalogowany
20 maja 2016r. o 21:47
to jest najlepszy audi jakie wyszło, zobaczycie za 30 lat.... nadal będzie jeździć , a wasze nowe renówki i ople to będzie można w necie na zdjęciach sobie obejrzeć , tutaj mamy prostą konstrukcje , podwójny ocynk i nie do zajechania silniki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 maja 2016r. o 21:59
~Ob napisał(a):
~Ira napisał(a): Może i stare, ale ktoś pracuje, żeby go kupić, spłaca raty i zostaje z niczym i długami.


Stać na auto, a nie stać na OC+AC ?


Kolejny intelektualista. Głowa boli od myślenia?
Co ma OC do kradzieży?
Spróbuj kupić polisę AC na taki samochód.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sandra niezalogowany
20 maja 2016r. o 22:29
Droga "T"stul pysk krnąbrna zdziro. Jak byś tak przy mnie powiedziala,to nie mogła byś przez kilka dni zębów znaleźć. Brak szacunku cie kiedys zgubi moja droga nowobogacka,hahaha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ej ej ej niezalogowany
20 maja 2016r. o 23:04
~Sandra napisał(a): Droga "T"stul pysk krnąbrna zdziro. Jak byś tak przy mnie powiedziala,to nie mogła byś przez kilka dni zębów znaleźć. Brak szacunku cie kiedys zgubi moja droga nowobogacka,hahaha.
A ty co taka agresywna jesteś :> szczasz na stojąco ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~R niezalogowany
21 maja 2016r. o 6:16
I jeszcze raz zadam pytanie , gdzie jest policja?
Czyżby na cpn w Wilczym Lesie , na kawce?????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AEL + niezalogowany
21 maja 2016r. o 6:41
Nie jedna C4 z 95r swoją wartością przerasta C5 nawet i z 99r... Te nowsze sypią się jak domki w Armenii już po 150k km. A moja poczciwy C4 ma już nalatane ponad 500k i non-stop z lawetą przytargała od szwabów już kilkadziesiąt kapci!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wlasciciel bylej Audi A6 c6 niezalogowany
21 maja 2016r. o 7:11
Witam mi rowniez ukradli Audi A6 c6 3 l diselek piekne autko i nacieszylem sie nim az 1,5 miesiaca :( i wstalem rano patrze pod blokiem nie ma auta zadzwonilem po Policje to przyjechali popatrzyli szkla nie ma ani nic to powiedzieli ze to fachowcy ukradli i powiedzieli mi ze jak w ciagu 2-3 dni w okolicach nie znajda to pojechalo auto pewnie na wschod. Na szczescie mialem chociaz to minicasko ale jak to w naszych ubezpieczalniach ja auto kupilem za 33 tys na dzien kradziezy co minelo tylko 1,5 miesiaca oni juz wycenili na 27 tys a wyplacili 80 % wiec dostalem juz nie pamietam ale ok 24 tys . Jakis miesiac po kradziezy mojej audi w Boleslawcu zginela podobna kolezance ukradli i co gps byl urawl sie kolo opalkowej chaty tam w garazu znaleziono rzeczy z tej audi ale koles twierdzi ze to znalazl i tyle po samochodzie . Policja nasza nie nadaje sie do szukania aut
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza