Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie zrobić chrzciny?

~~ niezalogowany
23 listopada 2017r. o 12:25
~~:-) napisał(a): To się pozmieniało. Ja chrzciłam swoje dzieci w kościele.

W kosciele pewnie byl chrzest, a chrzciny tez robials w kosciele, Jesli tak to sie pozmienialo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TT niezalogowany
23 listopada 2017r. o 15:29
Ano, co kraj, to obyczaj...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 listopada 2017r. o 17:53
Zapytaj dziecka gdzie by chciało mieć chrzciny ale najpierw zapytaj czy wogole chce być chrzczone? Oj nie powie ci? Ciekawe dlaczego. No cóż przecież nawet nie będzie wiedziało o co chodzi więc trzeba ochrzcic żeby ludzie nie mówili itd... Hahahahahha wiara w pieniądze...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mama niezalogowany
23 listopada 2017r. o 17:58
Polecam restaurację Piramida :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
24 listopada 2017r. o 17:00
Odradzam restaurację Europa w Kruszynie, byliśmy tam na chrzcinach, gorszego jedzenia w restauracjach nie jadłam, rosół czuc, ze sztucznie robiony, sałatki okropne, walą tam octu, matko okropność. Reszta tez słaba. Nie było co zjeść. Przez te imprezę na pewno tam już nie pojdziemy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Spopielała Inkarwilla niezalogowany
27 marca 2019r. o 16:32
Najlepiej w domu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brudna Męczennica niezalogowany
23 września 2020r. o 18:26
Up
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ceglastoróżowy Driakiew niezalogowany
23 września 2020r. o 18:42
Czy polecacie robic w agroturystyce pod laskiem w nawojowie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza