Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kradzieże samochodów w Bolesławcu
~? niezalogowany
3 czerwca 2016r. o 14:25
41,2% - jak to jest obliczone?
Gdyby wykryto 6 z 15 to 40%;
7 z 15 to 46,6%.
A może odnaleziono 6 samochodów i jedno koło?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PanToMima niezalogowany
3 czerwca 2016r. o 14:50
Ja przepraszam, ale czy ktoś może mi wytłumaczyć, o co chodzi w tym "artykule"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 czerwca 2016r. o 15:07
~PanToMima napisał(a): Ja przepraszam, ale czy ktoś może mi wytłumaczyć, o co chodzi w tym "artykule"?


Czego nie rozumiesz? Kradną więcej aut
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 czerwca 2016r. o 17:13
Ne tylko samochody ale i rowery i skutery .MI z klatki schodowej ukradli rower a po jakims czasie skuter spod gimnazjum nr 3 gdzie niby jest monitoring .Co robi nsza kochana policja NIC !!!! .A mogli by sprawdzic monitoring i by było wiadomo kto i co.Nie oni tylko potrafia mandaty wlepiac zeby miec lepszą frekfencje .taka to pomoc z naszej policji.tak naprawde nie sa potrzebni nikomu . :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 czerwca 2016r. o 18:14
mi sie wlamali do auta, ukradli pare wartosciowych rzeczy....nawet sie nie pojawili po zgloszeniu, zadnych ogledzin, zdjec, nic......juz po 2 dniach dostalem pismo o umorzeniu.....to jest doopa a nie policja...juz dawno stracila moj szacunek...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Widmo niezalogowany
3 czerwca 2016r. o 18:21
Monitoring jest do wyłapywania strasznych przestępców pijących piwko w parku, a nie po to aby ująć złodziei aut ;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Q! niezalogowany
3 czerwca 2016r. o 20:05
Wykrywalność to jedna sprawa, ale ilu z nich posadzili to druga sprawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 czerwca 2016r. o 0:18
Pfffii...oni się tym chwalą... czy żalą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.