Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Generał Błasik był w kokpicie tupolewa ?

2900
#falco nieaktywny
12 lipca 2016r. o 23:18
~Jfk napisał(a): Nie, drogie panny -trole zdrajców z PO.
PIS ma sprawic aby nie rozkradziono tego co jeszcze zostalo..


a to o to chodzi teraz kiedy dzierga tam coś przy OFE

tamci kradli a ...y ''zabezpieczają...ahaaaa... :D


Dopisane 12.07.2016r. o godz. 23:18:

~Do falco I Pana M napisał(a): Proszę Panów ja wiem, to przecież Panowie byli w kokpicie. Wszystko widzieliscie i dlatego my wszyscy od was mamy dobre informacje.

wracamy do tematu ...

(...)''Od kiedy mieliśmy zapisy rozmów? Jak pisze Lasek, "od początku. To podstawowa procedura w badaniu zdarzeń lotniczych - pozyskanie korespondencji i zapisu radarów". "Nagranie z FRA dostaliśmy dopiero w 2016" - zauważa Mariusz Kowalewski, autor materiału na tvp.info.

Lasek na to: Mieliśmy korespondencję załogi z SRL (Służby ruchu lotniczego, czyli zespół czynności i usług wykonywanych przez odpowiednie organa wobec załóg samolotów. Ich celem jest zapewnienie bezpieczeństwa załogom i pasażerom podczas lotu i manewrowania na lotniskach - red.) oraz z XUBS (kod lotniska wojskowego Smoleńsk-Siewiernyj - red.)". Jednym słowem, szwedzkie nagrania nie wniosłyby jego zdaniem do sprawy nic nowego.

Niedawno Wiesław Binienda, jeden z członków nowej podkomisji wyjaśniającej katastrofę, powiedział, że w śledztwie gotowa jest pomóc NASA. Jak jednak ustaliliśmy, amerykańska agencja nigdy o tym nie słyszała.(...)''

który to ten Binienda?
:D [img=1468358323_owkk0ka.jpg]

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do falco zwanego pochyla brzoza niezalogowany
13 lipca 2016r. o 0:10
Po co wracać? Sprawa jest arcy prosta. Ja oraz mój pełny nocnik prostuje, pełnomocnik Pan M jako wysocy specjaliści z każdej dziedziny publicznie ogłaszamy, że za wszystkim stoi PiS i to jego wina. Dlatego temat zamykamy i dziękujemy Państwu. Ja i pełny nocnik to tak zawsze: całą prawdę i cala dobe. Pozdrawiamy Państwa. To na tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do falco zwanego pochyla brzoza niezalogowany
13 lipca 2016r. o 0:10
Po co wracać? Sprawa jest arcy prosta. Ja oraz mój pełny nocnik prostuje, pełnomocnik Pan M jako wysocy specjaliści z każdej dziedziny publicznie ogłaszamy, że za wszystkim stoi PiS i to jego wina. Dlatego temat zamykamy i dziękujemy Państwu. Ja i pełny nocnik to tak zawsze: całą prawdę i cala dobe. Pozdrawiamy Państwa. To na tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ot debil niezalogowany
13 lipca 2016r. o 6:19
Wklej twe wypociny jeszcze z dwa razy waligrucho.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do ot debil niezalogowany
13 lipca 2016r. o 9:02
Panie - ot ..., istotnie dwa razy się "wkleilo" za co przepraszam. Ale treść dobra! Prawda? To napisałem Ja, Pan falco.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~C.d. do ot debil niezalogowany
13 lipca 2016r. o 9:09
Wali...coś tam. Nie mi znane. Ale Panie, ot ..., nie jest to chyba Panu obce, w myśl zasady: każdy sądzi wg. siebie. Pozdrawiam Pana, Panie - ot .... Może jakiś inny sport by Pan zaczal uprawiac? Myślę tu o jakimś wysiłku intelektualnym.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 lipca 2016r. o 9:56
tak,tak ...
to na bank napisał ''falco''
:D

nie ten ''level'' panie...nie ten :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Hehe niezalogowany
13 lipca 2016r. o 11:21
falco jako trol wynajety jest przez opozycje w nagrode jest dymany w czoko. A dla Pana M palikot jest królem, takze coz tu pisac.. Z kim...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza