Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Awantura na spotkaniu dotyczącym szkoły specjalnej
~Pola niezalogowany
18 czerwca 2016r. o 20:54
Całe lata szkoła specjalna biduhe aż piszczy ,rodzice przynoszą wszystko co potrzebne nie pomijając papieru toaletowego .Warunki urągające .Czy naprawdę nie stać miasta na budowę nowego obiektu dostosowanego do potrzeb ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
18 czerwca 2016r. o 21:11
~Pola napisał(a): Całe lata szkoła specjalna biduhe aż piszczy ,rodzice przynoszą wszystko co potrzebne nie pomijając papieru toaletowego .Warunki urągające .Czy naprawdę nie stać miasta na budowę nowego obiektu dostosowanego do potrzeb ?

miasto chce i to bardzo ,lecz powiat właściciel i z tego co wychodzi grono szkoły specjalnej nie chcą nic od miasta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 czerwca 2016r. o 21:20
~Ja napisał(a):
~Pola napisał(a): Całe lata szkoła specjalna biduhe aż piszczy ,rodzice przynoszą wszystko co potrzebne nie pomijając papieru toaletowego .Warunki urągające .Czy naprawdę nie stać miasta na budowę nowego obiektu dostosowanego do potrzeb ?

miasto chce i to bardzo ,lecz powiat właściciel i z tego co wychodzi grono szkoły specjalnej nie chcą nic od miasta

Przestań pieprzyć bzdury i kłamać publicznie ,tak samo Miasto chce budować szkołę jak kupować Dworzec PKS ,tak kupowali że nawet nie przystąpili do przetargu , jednak znalazł się dobry kupiec i Dworzec jest sprzedany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 czerwca 2016r. o 22:41
~xxx napisał(a): nie wiem dokładnie na czym polega problem nawet po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi.Wiem tylko że moje dziecko złożyło papiery do 2 LO za moją namową. Bo niestety w 1 LO( gdzie dotychczas było prywatne gimnazjum )na dzień dobry dzieci są sekekcjonowane na te z prywatnego i te z zewnątrz co przekłada się na oceny i konieczność korepetycji. Dlatego złożyło papiery do 2 LO. a teraz takie cyrki o których nikt nie uprzedza przyjmując dokumenty. Uważam za to skandal


Większej bzdury w życiu nie czytałam... Konieczność korepetycji występuje u tych dzieci, które nie są w stanie ogarnąć materiału. I tyle w temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 10:30
Pannazdzieckiem napisał(a): [Niedziele mam wolne , to mogę pomóc ... przy betoniarze :)

Niedziela jest wolna po to, by została wolna. To dzień Pański.
Poświęć się popołudniami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 10:32
~niedzielny katolik napisał(a): Jak łatwo stworzyć getto w naszym homofobicznym narodzie?
O co Ci, człowieku, chodzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 10:42
~uczennice 2lo napisał(a): (...)do kończyć to co moim zdaniem najbardziej powinno przemawiać za tym(...)nie tolerancyjne(...)dziecią(...)nie przemyślane(...)kończymy już liceum(...)sorry, ale społeczności nie zmienimy tym, że rzucimy się na głęboką wode(...)trzeba iść na przód


Poza tym brakujące przecinki, nieskładne wypowiedzi, znaki interpunkcyjne w najbardziej niewydarzonych miejscach.
Całość polana poprawnościowym sosem "bo na zachodzie jest fajnie, a ta Polska to taka homofobiczna".
Mój apel do nauczycieli II LO - zróbcie wszystko, by ta panna jednak nie ukończyła Waszego liceum. Inaczej utwierdzicie mnie w przekonaniu, że niczego nie trzeba zmieniać - szkoła specjalna już tam jest.
Nie martwcie się o nią. Na pewno znajdzie pracę. W bolec.info. Tutaj właśnie się tak pisze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 10:45
grakuz46 napisał(a): Może jestem wredną ateistką, ale zwróciłabym uwagę na fakt, że zajmowanie sal dla prowadzenia religii jakoś nie stanowi problemu, nawet jeżeli sie to wiąże z utrudnieniami i dla uczniów i kadry nauczycielskiej. Dostane baty od Was, po moim komentarzu? No to walcie - jestem impregnowana. Pozdrawiam trzeźwo myślących.

Poczułem się, jak na spotkaniu KOD.
Zamykajcie nas, wprowadźcie stan wojenny. Na pewno tego chcecie. Dlaczego tego nie robicie? No zabrońcie nam w końcu tych manifestacji. I tak wiemy, że jesteście faszystami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza