Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Awantura na spotkaniu dotyczącym szkoły specjalnej
~Ja niezalogowany
17 czerwca 2016r. o 19:47
~X napisał(a): Przedstawicielka Rady Rodziców PZSiPS, prezentująca oświadczenie rodziców niepełnosprawnych dzieci, to jednocześnie nauczyciel w II LO. Ciekawy jestem ilu rodziców podpisało się pod tym oświadczeniem?

Szkoda iż nie wypowiadasz się o treści tego oświadczenia, Powiedziała całą prawdę bez politycznej poprawności i chyba sama wie jako pedagog mający dziecko niepełnosprawne jak ludzie odbierają tą panią i co szepczą o dziecku.Dzieci są okrutne i niewinne i wiele razy sam moim tłumaczę gdy bezpośrednio przy osobie bez nogi ręki lub z innymi schorzeniami umysłowymi bez pardonu palną ,,szczerą głupotę,, Jak się czują te osoby nie wiem i wątpię czy moje przepraszam ich satysfakcjonuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
17 czerwca 2016r. o 20:18
Proszę o przeczytanie protokołu z sesji w styczniu o czym radni rozmawiali z zarządem powiatu . .I czy tam była dyskusja II LO- NIE.
http://bip.powiatboleslawiecki.pl/wiadomosci/5203/wiadomosc/309476/protokol_nr_xvii16_xvii_sesji_rady_powiatu_boleslawieckiego_w_dn
II LO to bzdurny pomysł nie radnych a zarządu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 czerwca 2016r. o 20:20
~Ja napisał(a):
~X napisał(a): Przedstawicielka Rady Rodziców PZSiPS, prezentująca oświadczenie rodziców niepełnosprawnych dzieci, to jednocześnie nauczyciel w II LO. Ciekawy jestem ilu rodziców podpisało się pod tym oświadczeniem?

Szkoda iż nie wypowiadasz się o treści tego oświadczenia, Powiedziała całą prawdę bez politycznej poprawności i chyba sama wie jako pedagog mający dziecko niepełnosprawne jak ludzie odbierają tą panią i co szepczą o dziecku.Dzieci są okrutne i niewinne i wiele razy sam moim tłumaczę gdy bezpośrednio przy osobie bez nogi ręki lub z innymi schorzeniami umysłowymi bez pardonu palną ,,szczerą głupotę,, Jak się czują te osoby nie wiem i wątpię czy moje przepraszam ich satysfakcjonuje.[/
Bo Polacy to bydło które jest źle wychowywane,mojego kolegi syn jest lekko upośledzony w szkole podstawowej był wyśmiewany i szykanowany ,obecnie mieszka w Niemczech i nikt tam nie robi z tego żadnych docinek jest bardzo dobrze traktowany przez rówieśników.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 czerwca 2016r. o 22:41
Szkoła specjalna ma być w budynku- dobudowanym- obok LO, a nie w LO- to znacząca różnica. Nauczyciele II LO obawiają się niepełnosprawności za ścianą??? Wstyd. Brak tolerancji. Nie dziwię się, że tak mało chętnych mają w tym roku. Zobaczcie jak wyglądają wyniki rekrutacji. Po co mówić o wygaszaniu? Szkoła sama się wygaśnie. Zwłaszcza, że szkoła osiąga znacznie niższe wyniki maturalne niż I LO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
18 czerwca 2016r. o 14:17
~ napisał(a): Szkoła specjalna ma być w budynku- dobudowanym- obok LO, a nie w LO- to znacząca różnica. Nauczyciele II LO obawiają się niepełnosprawności za ścianą??? Wstyd. Brak tolerancji. Nie dziwię się, że tak mało chętnych mają w tym roku. Zobaczcie jak wyglądają wyniki rekrutacji. Po co mówić o wygaszaniu? Szkoła sama się wygaśnie. Zwłaszcza, że szkoła osiąga znacznie niższe wyniki maturalne niż I LO.

proszę pojechać pod szkołę 2 LO i sprawdzić gdzie można dobudować. i nie pisać nie prawdy .Nauczyciele jak każdy nie są grupą ludzi supermenów.Posiadają dzieci i członków swoich rodzin niepełnosprawnych ,więc ten wpis jest właśnie ,,nie tolerancyjny,, i brak mu zrozumienia.Zapraszam na sesję do powiatu lub do zarządu podejść i poprosić o wizualizacje tego pomysłu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wiatm niezalogowany
18 czerwca 2016r. o 20:05
Panie i Panowie sporo już pisano i piszecie .Może tak szanowni internauci warto wybrać się do szkoły zobaczyć grzyby na ścianach .Wnoszone dzieci bo winda jedzie na jedno piętro .Wielcy nauczyciele II Lo i budowlanki może warto zobaczyć sale gimnastyczną której nie ma .Panowie i panie radne może zamiast smucić do kamery warto zobaczyć jak rodzice codziennie walczą jak zaparkować auto bo nie ma parkingu.Czy wy ludzie tacy świeci chodzący do kościoła nie wstyd wam .Był dzień dziecka kto poszedł z Was pocieszyć te dzieci i zobaczyć jak wygląda walka rodziców i tych niby złych nauczycieli ,którzy tylko chcą godnego nauczania oraz godnych warunków .
Zamiast szukać po szkołach którą się przerobi warto z miastem zbudować jedną szkołę, która będzie i miasta i starostwa .Panowie i panie dobro dzieci to nie PO,PSL,SLD ,PIS ,KOD i inne partie .Dzieci wystarczy ze są skrzywdzone przez los .dajmy im godne nauczanie i szacunek.A wy wszyscy którzy się wypowiadacie zacznijcie myśleć .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 czerwca 2016r. o 20:16
Polecam jeszcze zobaczyć łazienki na pierwszym piętrze- pamiętają jeszcze chyba czasy wojny. O pseudoboisku , które jest pokryte asfaltem już nie wspomnę.Na wszystko pieniądze się znajdują, tylko nie dla tych , którzy najbardziej ich potrzebują. Plac zabaw - marzenie.Smutne to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pola niezalogowany
18 czerwca 2016r. o 20:25
Całe lata szkoła specjalna biduhe aż piszczy ,rodzice przynoszą wszystko co potrzebne nie pomijając papieru toaletowego .Warunki urągające .Czy naprawdę nie stać miasta na budowę nowego obiektu dostosowanego do potrzeb ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.