Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Palili marihuanę w parku, pod okiem kamer
~LIGA ŚWIATA niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 21:10
Blackjack napisał(a): Kara śmierci dla dilerów i problem rozwiązany, piszę poważnie. Żeby nie było swoje też mam za skórą, i wiem że to syf ....


5% bolesławca do piachu byś posłał , ale już tak to spoko każdy diler piachu - ale kto chce to dla siebie hoduje majeranek ,konopie , grzybki czy marchewki ,koke, ale każdy dla siebie i gówno kogoś interesuje czym kto się truje , niech ludzie mają wybór ,czy chcą się rzucić z mostu , żyć zdrowo fitness wegetarjanizm i warzywa z własnej doniczki na balkonie , czy od sąsiada z wioski co nie pryska czy antybiotków zwierzętom nie daje :) zdziwili byście się ile chemii walą żeby to wyglądało, rosło..... (zapusciłem się ) niech każdy ma wybór co robi z własnym życiem, a kto sprzedaje śmierć czym by nie była marychą , alkocholem bez akcyzy (co jest wielkie przyzwolenie bo od lat ci sami handlują i każdy o tym wie ) , nielegalnymi podróbkami z rakotwórczych materiałów , które każda mama kupi bo tańsze i ma znaczek firmowy hahah ludzie są ociemniali ci co żyją według prawa czy religii są bardziej popieprzeni od tych innych odmieńców hmmmm alem się rozpuścił . Jeśli kogoś chcesz posyłać do piachu , weź najpierw przeskanuj siebie , ja sam już 5 lat nie biorę , marychę 2x w roku ze znajomymi nie odmówię i nit mi nie powie że marycha uzależnia , lsd meskalina koks grzyby - tym się bawiłem za młodu i mimo że już tego nie tknę nawet za 100000zł to nie żałuje hahha
diler w piachu=wolność spożywania hodowania, posiadania jestem za niech każdy decyduje o sobie a kto wciska śmierć to do piachu , nawet rolnik co nie "pryska" a w stodole pełno chemii , żyjesz fitness pijesz cole light ? zobacz ile aspartamu tam jest , za to też do piachu każdego sklepikarza i każdą ekspedjętke co mi to gówno sprzedała .... ludzie jesteście matni hahaah
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
30 czerwca 2016r. o 21:16
~LIGA ŚWIATA napisał(a):
Blackjack napisał(a): Kara śmierci dla dilerów i problem rozwiązany, piszę poważnie. Żeby nie było swoje też mam za skórą, i wiem że to syf ....


5% bolesławca do piachu byś posłał , ale już tak to spoko każdy diler piachu - ale kto chce to dla siebie hoduje majeranek ,konopie , grzybki czy marchewki ,koke, ale każdy dla siebie i gówno kogoś interesuje czym kto się truje , niech ludzie mają wybór ,czy chcą się rzucić z mostu , żyć zdrowo fitness wegetarjanizm i warzywa z własnej doniczki na balkonie , czy od sąsiada z wioski co nie pryska czy antybiotków zwierzętom nie daje :) zdziwili byście się ile chemii walą żeby to wyglądało, rosło..... (zapusciłem się ) niech każdy ma wybór co robi z własnym życiem, a kto sprzedaje śmierć czym by nie była marychą , alkocholem bez akcyzy (co jest wielkie przyzwolenie bo od lat ci sami handlują i każdy o tym wie ) , nielegalnymi podróbkami z rakotwórczych materiałów , które każda mama kupi bo tańsze i ma znaczek firmowy hahah ludzie są ociemniali ci co żyją według prawa czy religii są bardziej popieprzeni od tych innych odmieńców hmmmm alem się rozpuścił . Jeśli kogoś chcesz posyłać do piachu , weź najpierw przeskanuj siebie , ja sam już 5 lat nie biorę , marychę 2x w roku ze znajomymi nie odmówię i nit mi nie powie że marycha uzależnia , lsd meskalina koks grzyby - tym się bawiłem za młodu i mimo że już tego nie tknę nawet za 100000zł to nie żałuje hahha
diler w piachu=wolność spożywania hodowania, posiadania jestem za niech każdy decyduje o sobie a kto wciska śmierć to do piachu , nawet rolnik co nie "pryska" a w stodole pełno chemii , żyjesz fitness pijesz cole light ? zobacz ile aspartamu tam jest , za to też do piachu każdego sklepikarza i każdą ekspedjętke co mi to gówno sprzedała .... ludzie jesteście matni hahaah

No i tu właśnie widać efekty palenia ...... poczytaj książki o uzależnieniach, poczytaj jak się narkomani, byli narkomani tłumaczą .... dokładnie tak jak ty ...

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~LIGA ŚWIATA niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 22:23
niestety nic nowego nie wyszło do czytania w tym narkomańskim bruku , wszystko się powtarza , powielone teorie ustalone przez rządzących , bo czytam dużo, nie tylko w tym temacie........ ale niestety nie byłem narkomanem , porostu spróbowałem kilka krotnie każdej z tych substancji może od 5 do 30 razy, nie wiem nie, liczyłem- w takich czasach i z takimi ludzmi się maroku i hiszpani robiło , a to że każdy powinien mieć wybór to odwieczne prawo demokracji czy tam wolności konstytucyjnej , której nie ma prawie nigdzie na świecie , w Polsce też nie hahaha. co do diler = piach zgadzam się , ale niedługo zabronią ci kolczyka w nosie zrobić-założyć , a takie tępe Polaczki będą uważać że to zło szatana haahaha i z pogardą grozić śmiercią kosmetyczką które robią kolczyki w nosie hahah ,ludzie co trochę wiecej przeżyli i więcej widzieli niż ty ... wiedzą o co chodzi ,pozdrawiam Grzegorz Węszczyński obywatel wolnego kraju Australia obecnie w delegacji w Polsce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
30 czerwca 2016r. o 22:44
Dorosły powinien mieć prawo wyboru, ale na tych fotkach to są jeszcze dzieci .... Naszym obowiązkiem, dorosłych jest ich chronienie. Dzieciaki są podatne na takie używki ... bo są trendy, bo wszyscy palą itd. Większość bez wielkiego uszczerbku na zdrowiu po jakimś czasie rzuca ten syf, niektórym się nie udaje.
Ogólnie sprzedajesz narkotyki dzieciakom, siedzisz do końca życia, albo ołów, tak jak w Azji.

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
30 czerwca 2016r. o 23:54
Blackjack napisał(a): Dzieciaki są podatne na takie używki ...

A wóda według ciebie jest mniej szkodliwa od maryśki??

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do LIGA SWIATA niezalogowany
30 czerwca 2016r. o 23:56
Pisząc robisz błędy nie tylko ortograficzne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dsv niezalogowany
1 lipca 2016r. o 0:33
No no brawo macie się czym chwalić akcja życia. Osiągnięcie roku 2-016
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lipca 2016r. o 7:02
~Oooo napisał(a):
~zdelegalizować alkohol napisał(a): Gratujacje Użytkowniku Oooo! Każdy kto pali marihuanę odrazu bierze LSD,grzyby i metaamfetaminę i każdy kto pije alkohol jest pijakiem i patologią i nie ogranicza się tylko do wódki czy piwa ale też denaturat przez bułeczkę(żeby kolor usunąć). Ta to własnie ta Polska mentalność nie pozwala temu krajowi normalnie funkcjonować bo znajdzie się takich jak ty drogi użytkowniku na pęczki którzy bd uważali to za złe "bo moja córeczka/synek bawią się trzy przecznice dalej i co by było jak by oni mieli maczety i zaczeli atakować przechodniów"(tak to brzmi zabawnie ale ja czytając takie wypowiedzi też czuję zażen

owanie). Policja wykonuje swoją pracę taki ich zawód nie na darmo biorą pieniądze ale te sokole oko które poinformowało policję to kolejny ewenement z mentalnością przedstawioną powyżej :) Pozdrawiam :)


Nie wiem co żenuje Cię w mojej wypowiedzi. To, że troszczę się o bezpieczeństwo swojego dziecka? A przy okazji również innych? Nigdzie nie napisałem, że brali inne narkotyki, ale, że nie mamy pewności, czy i co jeszcze mogliby robić czy brać. Sprawa jest naprawdę prosta - to jest park i plac zabaw dla dzieci. Po to jest też w tych miejscach monitoring, nie wziął się bez przyczyny, tam zawsze pito i balowano a wieczorami czasem strach przechodzić koło amfiteatru. Mieszkam w pobliżu i naprawdę w tym parku działy się różne rzeczy.


" OOOO",

Bardzo trafna riposta :) po za tym zwracam uwage tym krytykom na to, ze kazde uzaleznienie jest ,bylo i bedzie choroba psychiczna do konca zycia w pelni nieuleczalna.

Boleslawianin
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza