Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Minerały rządzą we Lwówku Śląskim
~mdm niezalogowany
17 lipca 2016r. o 15:05
W mieście znanym od lat z piwa ktoś wpadł na pomysł, że lepiej zbierać kamienie. Jakaś masakra;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lipca 2016r. o 15:38
I robią to lepiej, niż organizatorzy święta ceramiki w mieście od lat znanego z wyrobu ceramiki. To daje wyobrażenie poziomu imprezy, gdy za organizację biorą się ludzie z potencjałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
17 lipca 2016r. o 17:09
Według mnie schodzą na psy swieto coraz gorsze typowy handel kamieniami i innymi Kocham Bolec.Info ami.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lipca 2016r. o 17:29
czym te zdjęcia były robione aparatem w telefonie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lipca 2016r. o 17:44
~ napisał(a): I robią to lepiej, niż organizatorzy święta ceramiki w mieście od lat znanego z wyrobu ceramiki. To daje wyobrażenie poziomu imprezy, gdy za organizację biorą się ludzie z potencjałem.[/c


jesteś chory na głowe, kilka kamyków i pajda chleba - specjanie dla ciebie z cebulą, nie zapomnij o kubotach i białych skarpetach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~K niezalogowany
17 lipca 2016r. o 18:03
Dzisiaj to chyba deszcz rządzi we Lwowku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lipca 2016r. o 18:22
Ale ceny za te pajdy to z kosmosu, normalnie można obiad w knajpie zamówić i wyjdzie podobnie jak na tych straganikach z jadłem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lipca 2016r. o 18:24
I po cóż się spinać ? Jeden woli kamyki i pajdę ze smalcem we Lwówku, inny pochód 1-o majowy w Bolesławcu i tę samą pajdę ze smalcem. Rzecz w tym, że we Lwówku potrafili zrobić coś z niczego, a w Bolesławcu robią z czegoś - nic. Zresztą potencjał umysłowy organizatora pokazują byłe Dni Bolesławca. W Dni Ceramiki angażować się chce jeszcze wielu ludzi o normalnej mentalności, i pomimo wysiłków władz impreza jeszcze egzystuje. Jednak wszelkie zasługi ta władza i tak przypisuje sobie. Wystarczy posłuchać zdania lokalnych ceramików o Prezydencie i jego Dyrektorce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.