Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Medaliści Igrzysk.Rio2016.

11060
sloneczko010981
20 sierpnia 2016r. o 21:31
A gdzie tam, nic a nic. I kompletnie się nie zna. Biedaczek ze mnie ;( :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
20 sierpnia 2016r. o 21:39
sloneczko010981 napisał(a): A gdzie tam, nic a nic. I kompletnie się nie zna. Biedaczek ze mnie ;( :D


A sam coś uprawia? Bieganie, siłka, basen? szachy ;)

A ja uwielbiam, kiedy występują Polacy! Kiedy wygrywają podzielam ich radości, ale i smutki też :) Po występach w grupie ręczni nie byli faworytami z Chorwacją, a ja wierzyłem, że mogą powstać z kolan ;) Zagrali dwa piękne mecze... Bielecki i Wyszomirski byli niesamowici!! Życzę im bardzo medalu! Zobaczymy jutro :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
20 sierpnia 2016r. o 21:45
Uprawia leżing :D . Ja mam tak, że kocham wielkie imprezy, w sumie mało istotne w jakiej dyscyplinie. Ale najbardziej lubię kopaną, lekkoatletykę i ...wszystko inne. Prawie, bo nie znoszę koszykówki w wykonaniu NBA, ale nie mam pojęcia, dlaczego :| . Ostatnio fascynuje mnie kolarstwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
20 sierpnia 2016r. o 21:58
sloneczko010981 napisał(a): Uprawia leżing :D .
[...]
Ostatnio fascynuje mnie kolarstwo.


Też to lubię uprawiać ;) Ale to absolutnie nie może być jedyny uprawiany przez nas ssss-port :)

A mnie oczywiście piłka każdego rodzaju... nożna, siatka, ręczna :)
Ponadto wszystkie sporty walki ;) Emocje wtedy buzują! :D

No i jak piękne nasze lekkoatletki zdobywają medale... Mam nadzieję na medal Joanny Jóźwiak! Która pięknie pobiegła w półfinale!
[img=1471723053_q4ahg3t.jpg]

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 sierpnia 2016r. o 22:50
alter napisał(a): Mam nadzieję na medal Joanny Jóźwiak! Która pięknie pobiegła w półfinale!

Jóźwik, "kibicu"...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
21 sierpnia 2016r. o 2:29
Wspaniale mi się kibicowało Oktawii Nowackiej, która z uśmiechem pokonywała kolejne konkurencje pięcioboju! :)
[img=1471728070_ekiye0w.jpg]
Tym bardziej, że przed igrzyskami była poważnie kontuzjowana :)
Szacun :)


Dopisane 20.08.2016r. o godz. 23:31:

http://eurosport.onet.pl/rio-2016/pilka-reczna/piotr-wyszomirski-prosi-o-modlitwe-przed-meczem-z-niemcami/w9dgdq


Dopisane 21.08.2016r. o godz. 01:11:

Piłka nożna... Brazylia! :)


Dopisane 21.08.2016r. o godz. 01:31:

1.30! :)

Skok wzwyż pań :) Kamila Lićwinko! ... i powodzenia :)


Dopisane 21.08.2016r. o godz. 02:22:

2.20!

Joanna Jóźwik... rekord życiowy poprawiony, 5 miejsce :)


Dopisane 21.08.2016r. o godz. 02:23:

... oczywiście gratulacje :)


Dopisane 21.08.2016r. o godz. 02:29:

... pięknie się prezentowała podczas dekoracji Jamaica ze sztafety, z długimi pięknymi zielonymi włosami :) Olimpiada... piękne święto sportu :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
21 sierpnia 2016r. o 9:01
Alterku, kiedy Ty śpisz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
21 sierpnia 2016r. o 9:42
Gratulacje dla Maji Za wczorajszy wyscig i srebro. Pod wrazeniem bylem piekna toru i relacji kamer
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.