Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Medaliści Igrzysk.Rio2016.

9176
kc
23 sierpnia 2016r. o 13:00
alter napisał(a): Jeszcze o Igrzyskach...

- Walka z chłopakami jest nierówna - przyznaje trener Wołkowycki. Doświadczony szkoleniowiec pije do podwyższonego poziomu testosteronu u zawodniczek, które w piątek stały na podium. Medale w biegu na 800 metrów zdobyły Caster Semeny, Francine Niyonsaba oraz Wambui. Wszystkie wyglądem bardziej przypominają mężczyzn niż kobiety.
http://sportowefakty.wp.pl/rio-2016/624686/andrzej-wolkowycki-walka-z-chlopakami-jest-nierowna


Caster Semeny jest hermafrodytą. Biedna dziewczyna. Korwin pewnie się uśmiał.

Z biegiem czasu i szerzącą się polityką gender pewnie będą musieli znieść podział na męskich i damskich zawodników. Może być ciekawie : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
23 sierpnia 2016r. o 15:37
kc napisał(a): Caster Semeny jest hermafrodytą. Biedna dziewczyna.


Tak wiem, ale co w tym istotne ma taką ilość hormonów męskich, jak mężczyźni, co daje jej-jemu znaczącą fizyczną przewagę nad kobietami :) Uważam, że ten problem powinien zostać inaczej uregulowany.


Dopisane 23.08.2016r. o godz. 15:37:

W końcowym bilansie... Na igrzyskach w Rio 8 medali zdobyły kobiety, a jedynie 3 mężczyźni :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
24 sierpnia 2016r. o 9:27
Truteń poleca ciąg dalszy ;)



PS.
kc,
zdecyduj się :*
Albo Semeny, albo dziewczyna :)
Bo inaczej, to "Caster Semenya".
Czółko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
24 sierpnia 2016r. o 15:21
kc napisał(a): Z biegiem czasu i szerzącą się polityką gender pewnie będą musieli znieść podział na męskich i damskich zawodników. Może być ciekawie : ).


Nie, wcale nie ciekawie, dlatego że wtedy większość medali należałoby do mężczyzn :)

http://sport.interia.pl/raporty/raport-rio-2016/reprezentacja-polski/news-rio-2016-joanna-jozwik-mam-prawo-do-swojego-zdania,nId,2257044

W pełni popieram zdanie Joanny Jóźwik :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15121
#aaco nieaktywny
24 sierpnia 2016r. o 23:07
:) ciągi to mi się kojarzą z matmą a pociągi z Wałbrzychem :) wiesz gucio podział na kobiety i mężczyzn zawsze będzie :) no bo jeśli brakowałoby tego podziału to byłoby nudno samym kobietom ;)


Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
25 sierpnia 2016r. o 0:38
kajtek68 napisał(a): zdecyduj się


Pan Bóg nie mógł się zdecydować, to cóż ja mogę, puch marny ; ).

alter napisał(a): Nie, wcale nie ciekawie, dlatego że wtedy większość medali należałoby do mężczyzn :)


To są igrzyska, powinni wygrywać najlepsi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
25 sierpnia 2016r. o 9:39
aaco napisał(a): ... pociągi z Wałbrzychem :) ...

Czytam, że Ania do miłośniczek kolarstwa to jednak nie należy ;)



kc napisał(a): ... puch marny ; ).

Taaa :*



PS.
Popieram Twoje poparcie, moje Ty alter ego.
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
25 sierpnia 2016r. o 13:27
kc napisał(a):
To są igrzyska, powinni wygrywać najlepsi.


Najlepsi przy zachowaniu równych szans?! :)

I zazwyczaj wygrywają, oprócz przypadków rażącego błędu sędziów. Przypadek Caster Semenya tez jest niesprawiedliwy. O tym przypadku było głośno przed igrzyskami, kiedy Caster Semenya biła rekordy i medale Afryki, kilka naraz. Wszystko dlatego bo przestała brać leki obniżające poziom testosteronu. Gdyby podwyższony testosteron był dozwolony to, jak uznać jakiekolwiek zawody sportowe za uczciwe? Z czasem jakieś mutanty by zdobywały medale na olimpiadzie. Myślę, że niedługo MKOL się za to weźmie. :)




Dopisane 25.08.2016r. o godz. 13:27:

kajtek68 napisał(a): Popieram Twoje poparcie, moje Ty alter ego.
Pozdrawiam


Ja popieram twoje poparcie, mojego poparcia ;) hihi

pozdrawiam :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.