Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Medaliści Igrzysk.Rio2016.

10114
#alter nieaktywny
28 sierpnia 2016r. o 10:33
Wyrażanie sympatii i podziwu uważasz za protekcjonalne? :]



Dopisane 28.08.2016r. o godz. 10:33:

kc napisał(a):
Tak. Igrzyska są po to , by wygrał najszybszy, najsilniejszy, najzwinniejszy, najbardziej wytrzymały, choć czytając Twoje komentarze można mieć wątpliwości : ).


Nie rozumiesz, że bez podziału na płeć 90% medali otrzymają mężczyźni? I ty piszesz o protekcjonizmie? :P

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
28 sierpnia 2016r. o 10:34
Tak, bo to są zawody gdzie ważna jest siła mięśni, szybkość, a nie wybory miss, rozumiesz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
28 sierpnia 2016r. o 10:37
kc napisał(a): Tak, bo to są zawody gdzie ważna jest siła mięśni, szybkość, a nie wybory miss, rozumiesz ?


Tak? naprawdę? No niemożliwe, oświeciłaś mnie ;) Jesteś zbyt wrażliwa na punkcie urody? :) Wyluzuj :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
28 sierpnia 2016r. o 10:40
Jeśli byśmy we dwoje brali udział w wyścigu, a ja wiedząc , że jesteś słabszy dam ci wybiec pięć minut wcześniej , dobiegniesz jako pierwszy i wszyscy będą cię komplementowali za grację z jaką biegłeś i podziwiali twoje długie nogi i piękny uśmiech to trzymając medal w dłoni będziesz czuł się faktycznie najlepszym biegaczem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15121
#aaco nieaktywny
28 sierpnia 2016r. o 11:06
kc napisał(a):
aaco napisał(a): :) źle się wysłowiłam :) miałam na myśli powtórki.


Codziennie oglądasz powtórki zawodów kolarskich ?

Kolarstwo od tyłu to najczęściej oglądają matki na spacerach ze swoimi dziećmi.


:) tak, zapewne większość kobiet o podobnych poglądach (nie tylko matki ;) ).
Powtórki nie codziennie ale w wolnej chwili :)



Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
28 sierpnia 2016r. o 11:17
aaco napisał(a): Powtórki nie codziennie ale w wolnej chwili :)


Wcześniej pisałaś, że codziennie.

aaco napisał(a): :) tak, zapewne większość kobiet o podobnych poglądach (nie tylko matki ;) ).


O "podobnych poglądach" ? Co masz na myśli ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15121
#aaco nieaktywny
28 sierpnia 2016r. o 11:21
:) ach, tak na przemian raz od tyłu to znowu powtóreczka i tak dni lecą :)



:) miłego oglądania.

Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
14 września 2016r. o 15:18
aaco napisał(a): :) ach, tak na przemian raz od tyłu to znowu powtóreczka i tak dni lecą :)


Czyli na luzie? Z kołem, na kole? ;) Dameczką, w tandemie? ;)
miłego :)


Dopisane 14.09.2016r. o godz. 15:18:

Paraolimpijczycy z Rio... Już 20 medali! :) Gratulacje.

http://sport.interia.pl/raporty/raport-rio-2016/aktualnosci/news-udana-noc-polskich-paraolimpijczykow-cztery-medale,nId,2274366

http://paralympic.org.pl/rio-2016/tabela-medalowa/

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza