Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gdy pierwszy raz zapukała
~ niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 9:44
Panie m, to ty napisałeś ze nie potrzebujesz skomleniem do jakiś bogów, szampanów , tym wpisem dotknęliśmy tematu wiary. Po drugie napisałeś ze zobaczyłeś w drzwiach blada jak smierć damę, która sie potem rozpłynęła w oparach porannej mgły... Czyli jednak wierzysz , ze smierć jako duch istnieje w twoim psycho życiu... Sam sobie zaprzeczyłes. Ale u ciebie to normalne ze słowa sie nie pokrywają .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
22 sierpnia 2016r. o 12:27
PanM napisał(a): Może ...

Nie wiem czy wiesz, ale właśnie zrobiłeś niedźwiedzią przysługę swojemu koledze, Kazimierzowi Marczewskiemu.

PS.
Odpowiedzi na zadane pytanie oczywiście nie uzyskam :)

Zmoderowano 22.08.2016 godz.11:56 - powód: Proszę nie używaj niekulturalnych sformułowań (moderator)


Dopisane 22.08.2016r. o godz. 12:27:

moderator napisał(a): ... nie używaj niekulturalnych sformułowań

Nie używam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
22 sierpnia 2016r. o 14:30
~ napisał(a): Panie m, to ty napisałeś ze nie potrzebujesz skomleniem do jakiś bogów, szampanów , tym wpisem dotknęliśmy tematu wiary. Po drugie napisałeś ze zobaczyłeś w drzwiach blada jak smierć damę, która sie potem rozpłynęła w oparach porannej mgły... Czyli jednak wierzysz , ze smierć jako duch istnieje w twoim psycho życiu... Sam sobie zaprzeczyłes. Ale u ciebie to normalne ze słowa sie nie pokrywają .


Proszę uważnie przeczytać pierwszy wpis.Jest to taki hipotetyczny przykład snu.
Co zaś dotyczy odniesienia do bogów / nie konkretnego Boga / jest odpowiedzią na wielokrotnie stawiane mi w innych tematach przepowiednie typu " JAK ZACHORUJESZ INACZEJ BĘDZIESZ ŚPIEWAŁ " " JAK ZACHORUJESZ PRZYJDZIESZ DO BOGA NA KOLANACH I BĘDZIESZ SKAMLAŁ JAK ZBITY PIES ".

Otóż jestem - i ani nie skomlę ani o nic nikogo nie proszę ani nie potrzebuję współczucia.
Śmierć jest aktem nieuchronnym .Każdego dzieli od niej jedynie inny przedział czasu lub miara cierpienia.
Ja uważam że śmierć zamyka bezpowrotnie byt człowieka a wierzący takiej myśli do siebie nie dopuszczają.
Ja wiem że składamy się z atomów różnych pierwiastków .Wierni dorzucają do tego niematerialną duszę.
Pytam -- czy te różnice światopoglądowe są powodem do nazywania się wzajemnie WROGIEM ?
Ja ateista mówię że zdecydowanie NIE .

P S -- do załączonych obrazków proszę podchodzić z dystansem lub humorem.[img=1471863046_3863bkj.jpg]



Dopisane 22.08.2016r. o godz. 14:30:

Odrobina dystansu nikomu nie zaszkodzi .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bajo niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 14:53
Do ciebie to można jedynie podejść z kaftanem bezpieczeństwa i odprowadzić w asyście psychiatry do szpitala na 1000-lecia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
22 sierpnia 2016r. o 16:22
~bajo napisał(a): Do ciebie to można jedynie podejść z kaftanem bezpieczeństwa i odprowadzić w asyście psychiatry do szpitala na 1000-lecia.


Proszę to uzasadnić dobry człowieku ./ nie wiem czy bogobojny więc to pominę /

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
22 sierpnia 2016r. o 16:32
Kiedy pan skończy?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 17:47
skorn napisał(a): Kiedy pan skończy?


Wszystko się kiedyś kończy .....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 sierpnia 2016r. o 19:56
dziwne są te prośby o ''koniec'' tematu ...
przecież nie tylko czytacie ale i nawet odpisujecie :D czyli coś w tym jest...


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.