Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trwa IV Jarmark Garncarski
~mieszkaniec niezalogowany
15 sierpnia 2016r. o 12:23
W Nowogrodżcu co nie zrobisz to zawsze jest, zle mamy tam geniuszów którzy mają patent na wszystko. A Pietrek Przeszedł samego siebie. Napisz co zrobiłeś sam dla tej gminy , a pozniej krytykuj. Zyczę ci dobrego samopoczucia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 sierpnia 2016r. o 12:29
~mieszkaniec napisał(a): W Nowogrodżcu co nie zrobisz to zawsze jest, zle mamy tam geniuszów którzy mają patent na wszystko. A Pietrek Przeszedł samego siebie. Napisz co zrobiłeś sam dla tej gminy , a pozniej krytykuj. Zyczę ci dobrego samopoczucia.

A może ty się pochwalisz co takiego zrobiłeś dla tej gminy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 sierpnia 2016r. o 14:26
~mieszkaniec napisał(a): W Nowogrodżcu co nie zrobisz to zawsze jest, zle mamy tam geniuszów którzy mają patent na wszystko. A Pietrek Przeszedł samego siebie. Napisz co zrobiłeś sam dla tej gminy , a pozniej krytykuj. Zyczę ci dobrego samopoczucia.


Urzędnicy z naszego Ratusza prawdopodobnie reprezentują interesy ludzi spoza gminy Nowogrodziec . Nic dziwnego jak większość to mieszkańcy Bolesławca lub okolic. Naszych Urzędników jak na lekarstwo. Co to w naszej Gminie niema ludzi na tyle inteligentnych i wykształconych ??. Dla czego Pozwalamy wykańczać naszą gminę ?.

Ja proponuje Referendum i przerwać tę populistyczną wyniszczającą politykę obecnej władzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ccc niezalogowany
15 sierpnia 2016r. o 14:31
To zbieraj podpisy i jazda....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 sierpnia 2016r. o 15:08
~ccc napisał(a): To zbieraj podpisy i jazda....


To mi się podoba... . Pewnie ,że ruszamy nie będziemy się przyglądać jak brać bolesławiecka niszczy nam gminę.

Co każdego kto podpiszę listę o referendum - do Prokuratury ??. To prawda ,że ludzie się boją. Tego akurat musze wam pogratulować .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pietrek niezalogowany
15 sierpnia 2016r. o 15:14
Co zrobiłem dobrego? Nie oddałem głosu na Relicha. Tym nie mniej jednak nie utrudniam nikomu życia ,jak niektórzy rządzący ta gmina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 sierpnia 2016r. o 19:36
~Pietrek napisał(a): Co zrobiłem dobrego? Nie oddałem głosu na Relicha. Tym nie mniej jednak nie utrudniam nikomu życia ,jak niektórzy rządzący ta gmina.

I właśnie za to Cię szanuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kkk niezalogowany
15 sierpnia 2016r. o 23:34
A co konkretnie jest kopiowane z super święta ceramiki? Z niecierpliwością czekam na odpowiedź.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza