Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niebezpieczny eksperyment w centrum miasta
~PRZESADA niezalogowany
23 sierpnia 2016r. o 11:43
Artykuł mocno przesadzony szukanie na siłę sensacji , puknijcie się :D w dekielek.
Nikt nie stał pod samym dzbanem , a jeśli ktoś podchodził blisko to na własną odpowiedzialność. Czyja to jest wina, Grobelnego? Że matoły rodzice podchodzą blisko ognia z dziećmi?
Proszę powiedzieć czy chodzenie wieczorem z dziećmi , czy nawet w dzień w takim tłumie jest odpowiedzialne? Wśród setek pijanych i zataczających się osób z papierosami w dłoni trzymającymi na wysokości oczu nie jednego dzieciaka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~polskie jakoś to będzie niezalogowany
23 sierpnia 2016r. o 12:58
Zagrożenie upadkem konstrukcji pieca na tłum gapiów było realne i możliwe. Dzięki opatrzności nie doszło do tragedii, a jedynie zawaleniem garnca do środka. Dzięki bogu i partii artysta i organizatorzy imprezy uniknęli niewygodnych pytań. Nauczka na przyszłość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~qwerty niezalogowany
24 sierpnia 2016r. o 9:20
Następni z teorią Smoleńską ale w Bolesławcu.Wy od tego portalu LECZCIE SIĘ macie przecież odpowiedni szpital na miejscu, gdyż w swojej głupocie jesteście tragiczni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2016r. o 9:33
" a niegdyś szef zakładu górniczego; znający procesy technologii suszenia i wypalania."

jaki z niego fachowiec -(K.M.)pracował w zakładach wydobywających i płukających glinę i piasek a o wypale może słyszał a czasie nauki.
- A co do wypału ,od paru lat pan Grobelny na Boleslawieckim Rynku coś stara się pokazać - ludzie zainteresowani są zdyscyplinowani rozumieją jak maja się zachowywać i oglądać a tu teraz odzywaja się z najmądrzejsi inspektor nadzoru budowlanego i pismak gdzie byli wcześniej przed budową i lata temu...?

MATEUSZ NIE MARTW SIĘ BĘDZIE DOBRZE !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dron nad głowami niezalogowany
24 sierpnia 2016r. o 9:51
Niebezpieczeństwo wystąpiło na koncertach kiedy nad tłumem latał dron
Tym powinna zająć się Prokuratura !
Który mądry inaczej wyprwaiał ewolucje nad głowami tłumu oglądającego występy
Dziwię się że nie interweniowała policja lub choć ochrona.
Prokuratura powinna to sprawdzić !
Chyba że bolecnauci znają tego mądrale z imienia i nazwiaka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
24 sierpnia 2016r. o 10:03
~ napisał(a): " a niegdyś szef zakładu górniczego; znający procesy technologii suszenia i wypalania."

jaki z niego fachowiec -(K.M.)pracował w zakładach wydobywających i płukających glinę i piasek a o wypale może słyszał a czasie nauki.
Szanowny anonimie, zapraszam do redakcji Bolec.Info ul.Bohaterów Getta 2 w Bolesławcu. Chętnie porozmawiam na te tematy. W zakładach w których pracowałem suszono rocznie ponad 30000 ton różnych surowców, które stosowane były w przemyśle ceramicznym. Miałem okazje zapoznać się z technologią produkcji ceramiki i odwiedziłem wszystkie zakłady ceramiczne działające w Polsce, wiele zakładów w Europie, a także zapoznałem się z technologią produkcji ceramiki w Maroku i w Chinach. Pozdrawiam i zapraszam do redakcji mój tel.: 603 658 550

Zmoderowano 24.08.2016 godz.10:14 - powód: korekta cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2016r. o 10:47
Kochany to tylko zwiedzałeś ale nie wypalałeś a suszenie gliny gorącm powietrzem stanowi duża różnice -Pozdrawiam


Zmoderowano 24.08.2016 godz.12:00 - powód: usunięte zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dron nad głowami niezalogowany
24 sierpnia 2016r. o 11:40
Czy pan redaktor może odnieść się do lotów dronem nad głowami publiczności
Czy było to zgodne z prawem i czy było to bezpieczne?
Ja czułam się nie komfortowo powiedzmy
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.