Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niebezpieczny eksperyment w centrum miasta
8117
#alabaster72 nieaktywny
21 sierpnia 2016r. o 23:14
Tak się zastanawiam, kto siedzi w Urzędzie Miasta i zna kosztorys wszystkich imprez a potem sprzedaje tę wiedzę osobom postronnym, a może to wszystko jest plotką a ludzie chwytają i nie potrzebnie się jarają. Kto w takim razie roznosi te plotki.
Tak, na pewno za nasze ta zabawa, splendor, korowody i cała reszta, w takim razie macie może pomysł co zrobić aby ten hajs został w naszej kieszeni, nie sądzę. Nie chcemy choinki na Święta Bożego Narodzenia, nie chcemy Dni Bolesławca, Święta Ceramiki i gliniady, basenów starych ani nowych, nie chcemy galerii starej ani nowej, nie chcemy niczego, chcemy forsy. Co kupimy za tę kasę, nowe auto, lodówkę, tv, radio, tylko że przyjdzie czas a my obudzimy się i stwierdzimy że całe życie przesiedzieliśmy przed kompem nienawidząc wszystkiego lub jadąc autem do pracy i z powrotem patrząc wrogo na wszystkich. Nigdzie nie pójdziemy bo nie będzie gdzie, nic nie zobaczymy bo nie będzie co.

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pobite gary niezalogowany
21 sierpnia 2016r. o 23:37
"Nikt nie wie po co jest ten GARNEK. On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest GARNEK na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym GARNKIEM? My otwieramy oczy niedowiarkom. Mówimy: patrzcie! To nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić bo to jest GARNEK społeczny w oparciu o sześć instytucji, który niewyszedł." taaaa i 70 000zł poszło hoho z dymem a my za to zapłacilismy z podatków

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~strasznikk niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 3:48
"Na szczęście nie runęła konstrukcja pieca". Na szczęście? to ona nie została tak zaprojektowana przypadkiem?
Pomijając mało obiektywny komentarz, brakuje mi tutaj powodu tej sytuacji, temperatura, słaba konstrukcja? Ingerencja ludzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 9:35
~Kamil napisał(a): Grobelny powinien zwrócić z własnej kieszeni całkowite koszty tego swojego partactwa a prokuratura winna z urzędu wszcząć postępowanie w sprawie spowodowania zagrożenia dla zdrwia i życia ludzi !


ludzie przejrzyjcie na oczy!!!!!!!! to nie wina Grobelnego tylko radnych i oni powinni zwrócić kasę, a następnym razem wyłożyć z własnej kieszenie a nie z pieniędzy podatników,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 13:34
Moje zdanie to takie że poprostu urzędnicy sie do niczego nie nadają a tym bardziej do organizowania takiej imprezy najlepiej im wychodzi grzanie czterech literek. jak co roku cos niewyszlo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Patryk niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 15:39
Proszę o poinformowanie o przetargu na kolejny dzban.
Chętnie do niego przystąpię.
65tyś starczy, będą tańszy, a efekt końcowy i tak tu nie jest ważny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mirosław Putyra niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 18:11
Fachowcem w dziedzinie wypalania ceramiki nie jestem, specem od spraw budowlanych również - nie. I bardzo dobrze ! Dzięki temu nie można mnie posądzić o przestępstwo zaniechania.

Tak ! Szanowni specjaliści piszący w tym temacie! Skoro podług Was, Grobelny jest dyletanckim szaleńcem, to gdzie byliście Wy ?!
Biernie przyglądaliście się widowisku, oczekując tragedii ?
Co uczyniliście, by jej zapobiec ?
Jeśli ktoś mi pisze, że to było szalenie niebezpieczne, mogące skutkować setkami ofiar i jednocześnie biernie obserwował rozwój zdarzeń, to jak mam to traktować ?

Proponuję zapobiegawczo, ze skruchą zgłosić się do prokuratury.

Jednak tak się nie stanie, oczywiście.
Trza zatem złożyć ofiarę, tak by winni całej hecy decydenci, mogli wypłacić sobie premie. Jednak te sumy już nie wypłyną na zewnątrz.




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Edwardo niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 21:38
nic tylko pogratulować artykułu trzeba jeszcze tylko złożyć zawiadomienie do prokuratury w BC i poczekać a może jeszcze jakie przekręty wyjdą w UM hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza