Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niebezpieczny eksperyment w centrum miasta
1
emem
24 sierpnia 2016r. o 12:00
~dron nad głowami napisał(a): Czy pan redaktor może odnieść się do lotów dronem nad głowami publiczności
Czy było to zgodne z prawem i czy było to bezpieczne?
Ja czułam się nie komfortowo powiedzmy
Pozdrawiam


Drogi Anionime ten tematy dotyczy pieca. Konczac ten watek odpowiem krotko: dron, o ktorym piszesz nie nalezy do Bolec.Info. Uwazam, ze nie powinno sie latach nad glowami publicznosci. Jesli nadal chcesz drazyc ten temat otworz osobny watek i nie zasmiecaj biezacego.

Zmoderowano 24.08.2016 godz.12:10 - powód: korekta cytowania (moderator)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
24 sierpnia 2016r. o 12:08
Kazimierz Marczewski napisał(a): ... odwiedziłem wszystkie zakłady ceramiczne działające w Polsce ...

Chętnie poznam ich liczbę.
Możesz podać ?
Nawet w przybliżeniu ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
24 sierpnia 2016r. o 12:25
kajtek68 napisał(a):
Kazimierz Marczewski napisał(a): ... odwiedziłem wszystkie zakłady ceramiczne działające w Polsce ...

Chętnie poznam ich liczbę.
Możesz podać ?
Nawet w przybliżeniu ;)


Trudno to wyliczyć, ale wydaje mi się, że byłem między 100-200 zakładach. Były to duże i bardzo małe zakłady. W Bolesławcu i okolicach jest ich około 20.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
24 sierpnia 2016r. o 12:30
Kazimierz Marczewski napisał(a): ... wydaje mi się, że byłem między 100-200 zakładach ...

Jeżeli sam nie masz pewności ile odwiedziłeś, to dlaczego piszesz, że we WSZYSTKICH byłeś ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
24 sierpnia 2016r. o 12:32
kajtek68 napisał(a):
Kazimierz Marczewski napisał(a): ... wydaje mi się, że byłem między 100-200 zakładach ...

Jeżeli sam nie masz pewności ile odwiedziłeś, to dlaczego piszesz, że we WSZYSTKICH byłeś ?


Bo ich nie liczyłem. Nie prowadziłem statystyki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
24 sierpnia 2016r. o 12:38
Nie przeszkodziło to jednak Twojemu stwierdzeniu, że WE WSZYSTKICH BYŁEŚ :)
W Polsce ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dron nad głowami niezalogowany
24 sierpnia 2016r. o 14:50
Dziękuję emem za odpowiedz.
Co do pana Kazimierza skoro jest pan znaFcą w dziedzinie gliny i ceramiki to należało podejść do twórcy gruzowiska i powiedzieć ;
Mateuszku to jest źle i to jest źle twój garnek się rozsypie
A teraz prokurator sądy itd itp
Cóż można tylko ubolewać że pan Kazimierz nie udzielił swojej wiedzy którą napewno posiada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
24 sierpnia 2016r. o 15:08
~dron nad głowami napisał(a): Co do pana Kazimierza skoro jest pan znawcą w dziedzinie gliny i ceramiki to należało podejść do twórcy gruzowiska i powiedzieć ;


Akurat Kazimierz udzielil takiej informacji :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.