Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bezgranicznie kocha zwierzęta
~Sowa niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 13:29
Jacie pier. Jaki redaktor i portal taki materiał. Przypomina mi to zupełnie BEZINTETESOWNĄ, pomoc senatora Staszka z Poranku Kojota. Dawajcie te %, skoro głupi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do Sowy niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 13:40
~Sowa napisał(a): Jacie pier. Jaki redaktor i portal taki materiał. Przypomina mi to zupełnie BEZINTETESOWNĄ, pomoc senatora Staszka z Poranku Kojota. Dawajcie te %, skoro głupi


Nic człowieku nie potrafisz zrozumieć. Wiesz ile kosztuje utrzymanie takiego Ośrodka? Zastanów się co piszesz. Pojedź tam zobacz, zmienisz zdanie. Obejrzyj ten pierwszy filmik, może zmiękniesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Małgorzata niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 14:05
jak mało jest takich ludzi teraz na świecie... Brawa za odwagę i wielkie serce dla Pana Mieczysława!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 14:12
To jest naprawdę chwalebne ze strony tego człowieka,powinien kandydować do jakiejś nagrody,uznania na szerszym forum.A nie tak jak niektórzy "mysliwi",zastrzelić,żeby zeżreć.Jak wiele pracy z jego strony to wymaga,tego niewielu wie.No i pieniędzy,ośrodek zorganizował na własnym terenie,dba o tą naszą przyrodę,kupuje pokarm dla tych stworzeń.Naprawdę wielki szacun mu się należy.Może by tak władze mu pomogły w utrzymaniu tego ośrodka i go jakoś wynagrodziły?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gość niezalogowany
22 sierpnia 2016r. o 18:38
Tak trzymać.Życzę powodzenia i wytrwałości w tym przedsięwzięciu.Trzymam kciuki.Odwiedzam klekusiowo regularnie,jak w tym roku były małe pisklaki oglądałem na żywo,super sprawa.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
23 sierpnia 2016r. o 8:28
to jest prawdziwa rzeczywista pomoc ,ja z moją pomocą czuje się teraz jak podawacz skórek od chleba :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec niezalogowany
23 sierpnia 2016r. o 8:39
Ludzie wolą imprezy grill , Dni bolesławca , Dni ceramiki- aby się napić i żyć życiem codziennym nie myśląc o tym ze istnieje coś takiego.Tak że pisali i będą pisać głupie komentarze ,,,,,,,, miej serce i patrz w serce ,,,,,,,, :) Dla mnie jest to wspaniałe działanie , nie musi to komuś się podobać , ale zwierzaki mają też serca i umysły i gdy potrzebują pomocy , to kazdy by je ominął z daleka bo nie czuje bólu i potrzeby pomocy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bocian niezalogowany
23 sierpnia 2016r. o 11:01
Wielki szacunek dla tego człowieka za to co robi i kim jest, bo niewielu potrafi swój wolny czas i środki poświęcić na opiekę oraz bezinteresowną pomoc zwierzętom.Uważam, ze zamiast krytykować powinniśmy wspierać się nawzajem w tego typu inicjatywach.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza