Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bezgranicznie kocha zwierzęta
3145
#hemi nieaktywny
23 sierpnia 2016r. o 11:54
Pełen szacun i uznanie !! :)
Wiadomo - zwierząt potrąconych , czy w inny sposób mających pecha nie brakuje więc i pacjentów pełno ,tym bardziej,że to jeden z dwóch na dolnym sląsku i jedyny w powiecie taki ośrodek.

Mam pytanie do właściciela ośrodka (może odpowie na portalu lub priv) ,czywiście nie jest to pytanie aby sie czegoś doszukiwać ,czy szukać dziury w całym:
Jakie sa koszty ,np.miesięczne czy roczne opieki nad tymi zwierzętami i ile ich sie przewija?
Wiadomo opieka weterynaryjna,karma,leki itd - to wszystko kosztuje i ciekaw jestem jak to wygląda.

Pozdrawiam i życze powodzenia ;) ;) [img=1471946076_zsmnhk2.jpg]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
23 sierpnia 2016r. o 15:46
hemi napisał(a): Pełen szacun i uznanie !! :)
Wiadomo - zwierząt potrąconych , czy w inny sposób mających pecha nie brakuje więc i pacjentów pełno ,tym bardziej,że to jeden z dwóch na dolnym sląsku i jedyny w powiecie taki ośrodek.

Mam pytanie do właściciela ośrodka (może odpowie na portalu lub priv) ,czywiście nie jest to pytanie aby sie czegoś doszukiwać ,czy szukać dziury w całym:
Jakie sa koszty ,np.miesięczne czy roczne opieki nad tymi zwierzętami i ile ich sie przewija?
Wiadomo opieka weterynaryjna,karma,leki itd - to wszystko kosztuje i ciekaw jestem jak to wygląda.

Pozdrawiam i życze powodzenia ;) ;) [img=1471946076_zsmnhk2.jpg]
zamiast zadawać głupie pytania(buraku)jedż i pomagaj za darmoche ,a liczby zostaw mądrzejszym :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
23 sierpnia 2016r. o 16:52
Standardowa bezsensowna wypowiedź prostaka,który bez powodu lubi poubliżać innym ,nie mając nic do powiedzenia w temacie ..

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
24 sierpnia 2016r. o 7:48
hemi napisał(a): Standardowa bezsensowna wypowiedź prostaka,który bez powodu lubi poubliżać innym ,nie mając nic do powiedzenia w temacie ..
odezwał się inteligentny .tym swoim nędznym postem powyżej obraziłeś kilka osób ,ale skąd ty to możesz wiedzieć? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
24 sierpnia 2016r. o 8:05
~klucznick napisał(a):
hemi napisał(a): Standardowa bezsensowna wypowiedź prostaka,który bez powodu lubi poubliżać innym ,nie mając nic do powiedzenia w temacie ..
odezwał się inteligentny .tym swoim nędznym postem powyżej obraziłeś kilka osób ,ale skąd ty to możesz wiedzieć? :P


Kogo i gdzie obraziłem? Bo piszesz ,że kilka osób?
Tylko ciebie nazwałem prostakiem ,bo standardowo ubliżasz innym dla zabawy i robisz bajzel w temacie .

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
24 sierpnia 2016r. o 11:12
hemi napisał(a):
~klucznick napisał(a):
hemi napisał(a): Standardowa bezsensowna wypowiedź prostaka,który bez powodu lubi poubliżać innym ,nie mając nic do powiedzenia w temacie ..
odezwał się inteligentny .tym swoim nędznym postem powyżej obraziłeś kilka osób ,ale skąd ty to możesz wiedzieć? :P


Kogo i gdzie obraziłem? Bo piszesz ,że kilka osób?
Tylko ciebie nazwałem prostakiem ,bo standardowo ubliżasz innym dla zabawy i robisz bajzel w temacie .
wszyscy wiedzą żę obrażam od lat więc co w tym dziwnego?przyzwyczaili się,co niektórzy :P ale ty taki inteligent z bożej łaski nie wie że obraził,tymi płytkimi pytajkami,obrażasz ludzi co robią coś,a ty nie robisz nic i obrażasz,koniec tematu z tobą jełopie bo i tak nie zrozumiesz co się do ciebie pisze :P pan M.Ż robi wielkie rzeczy,a ty maluczki baranek pytasz ile to kosztuje?to ja ci odpowiem,TO KOSZTUJE CAŁE ŻYCIE,którego ty hemi nie jesteś w stanie dać,i zmień sobie nicka na burak albo głąb kapuściany,bo hemi to pasuje do siły i mocy ,a w tobie ani jednego ani drugiego,przepraszam za zaśmiecanie tematu ale musiałem bo mnie krew zalewa jak nawet wróbli w zimę nie karmi ,a głos zabiera. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sarenka niezalogowany
24 sierpnia 2016r. o 15:00
ludzie, chwalicie - ok. Jednak myślę że jest to kolejny sposób tego człowieczka na wyłudzenia kasy. Od was i od instytucji. zarobi na tym kupe kasy. taka prawda. Ten człowieczek nic nie robi bezinteresownie. Szkoda że wy - naiwni ludzie tego nie widzicie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2016r. o 22:20
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.