Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

(trolle i hejterzy)margines.

10114
#alter nieaktywny
28 sierpnia 2016r. o 7:23
falco napisał(a): ja nie oskarżałem ...
ja stwierdziłem fakt a od oskarżania o to jest kto inny ;)


Falco byłeś niezwykle aktywny, jednak w oskarżeniach. Pokrętne insynuacje to twoja domena. Teraz jakieś stosy wymyślasz? Sam dla siebie stosy budujesz? Kolejny męczennik na bolcu? Zabawny jesteś :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 sierpnia 2016r. o 8:20
alter napisał(a):
falco napisał(a): ja nie oskarżałem ...
ja stwierdziłem fakt a od oskarżania o to jest kto inny ;)


Falco byłeś niezwykle aktywny, jednak w oskarżeniach. Pokrętne insynuacje to twoja domena. Teraz jakieś stosy wymyślasz? Sam dla siebie stosy budujesz? Kolejny męczennik na bolcu? Zabawny jesteś :)

kiedy tylko zauważę próby faszyzowania czy to poprzez słowa czy zachowania będę o tym pisał i tak jak w przypadku koszulek jakie dostrzegłem a raczej tego co na nich było wypisane będę to opisywał ..
co nazywasz ''insynuacją ''?
może ty pokusisz się o wyjaśnienie znaczenia tej ''daty'' bo skorn ''schował głowę w piasek'' :D
przypominam -1488
co takiego jest ważne w tej ''dacie''?

sam sobie stosów nie będę stawiał bo robią to za mnie inni ...a niektórzy nawet wyrażają nadzieję że stosy wrócą :D
nie będę pisał kto tu czuje się jak ''męczennik'' bo to mogło by być bardziej zabawne ...

zdjęcia nadal mam ...hahaha

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
28 sierpnia 2016r. o 8:30
falco napisał(a): może ty pokusisz się o wyjaśnienie znaczenia tej ''daty'' bo skorn ''schował głowę w piasek'' :D
przypominam -1488
co takiego jest ważne w tej ''dacie''?


Nie interesuje się symboliką nazistowską. Nie czuję najmniejszej potrzeby nurzać się w każdym g.... tego świata. Ale jest o tym mnóstwo artykułów, szczególnie w języku angielskim, więc raczej nie wydaje mi się twoja wiedza czymś szczególnym.

falco napisał(a):
sam sobie stosów nie będę stawiał bo robią to za mnie inni ...a niektórzy nawet wyrażają nadzieję że stosy wrócą :D
nie będę pisał kto tu czuje się jak ''męczennik'' bo to mogło by być bardziej zabawne ...

zdjęcia nadal mam ...hahaha


Ależ stawiasz już stosy zamiast garnca?! I koło Kościoła?! I w jakim celu piszesz te brednie? Bycie męczennikiem jest dla ciebie atrakcyjne?

Ja mam słonia w karafce ;)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
28 sierpnia 2016r. o 8:51
falco napisał(a): by przyjemniej ci się myślało -co tez to może znaczyć te 1488 :D

"Czternaście słów" w dobie internetu można odnaleźć prawie wszystko :)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
28 sierpnia 2016r. o 8:55
E napisał(a):
falco napisał(a): by przyjemniej ci się myślało -co tez to może znaczyć te 1488 :D

"Czternaście słów" w dobie internetu można odnaleźć prawie wszystko :)


"Fourteen Words", tylko nie rozumiem po co komu taka wiedza?! Po co, w jakim celu falco chce propagować symbolikę nazistowską na bolcu?! :D

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 sierpnia 2016r. o 9:14
ja?

czy to ja paradowałem w tych koszulkach? :D

no ale jeśli już coś wiesz o tych ''czternastu słowach'' to może pokusisz się o szersze rozwinięcie ich znaczenia


Dopisane 28.08.2016r. o godz. 09:14:

nawet jeśli coś skopiujesz i wkleisz by to wyjaśnić nie będę ci miał tego za złe ...
nie napiszę też że ''propagujesz faszyzm czy nazi'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
28 sierpnia 2016r. o 9:30
Wcale nie czuję takiej potrzeby :) miłej niedzieli

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 sierpnia 2016r. o 9:40
:D

oczywiście :D ''nie czujesz potrzeby'' :D zrobię to więc za ciebie ...hahaha
ja również jadę nad wodę
może tam podyskutujemy?


Dopisane 28.08.2016r. o godz. 09:40:

Fourteen Words (w tłumaczeniu z ang. „czternaście słów”) – często używane przez neonazistów i białych rasistów wyrażenie maskujące określenie zdań:


We must secure the existence of our people and a future for White children.

Musimy zabezpieczyć byt naszego ludu i przyszłość dla białych dzieci.


lub (rzadziej):


Because the beauty of the White Aryan woman must not perish from the earth.

Ponieważ piękno białej aryjskiej kobiety nie może zniknąć ze świata.


Slogan ten został ukuty przez Davida Lane'a, nieżyjącego już członka organizacji The Order[1]. Inspiracją był fragment (część I, rozdział VIII) Mein Kampf Adolfa Hitlera[potrzebny przypis].

Fourteen Words występuje najczęściej w formie skróconej jako liczba 14, niekiedy w połączeniu z 88 (np. 14/88, 1488 lub 8814). Liczba 88 w tym połączeniu oznacza 88 Spostrzeżeń albo swoisty numeryczny akronim zawołania „Heil Hitler!” („h” jest ósmą literą alfabetu łacińskiego).

Symbolika ta spotykana jest, między innymi, jako pozdrowienie w listach i e-mailach, na forach internetowych, w tekstach piosenek, a także jako nadruk na koszulkach, biżuterii, naszywkach, okładkach płyt CD

cytat -pierwszy z brzegu -za Wiki :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza