Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ja ateista

11445
PanM
24 sierpnia 2016r. o 13:48
Ateista znaczy grzesznik .Grzesznik bo ateista .

On nie ma się jak wyspowiadać i uzyskać odpuszczenia bo ateista.

Czy mamy się bać ?

Do ateistów / OTO SŁOWA PANA /

KSIĘGA IZAJASZA ROZDZIAŁ 13

werset 3 / Ja dałem rozkaz moim poświęconym z powodu mego gniewu zwołałem moich wojowników radujących się z mej wspaniałości .
werset 9 / Oto dzień pański nadchodzi okrutny , najwyższe wzburzenie i straszny gniew żeby ziemię oczyścić postanawiam i wygładzić z niej grzeszników .
werset 15 / Każdy odszukany będzie przebity , każdy złapany polegnie od miecza .
werset 16 / Dzieci ich będą roztrzaskane w ich oczach , ich domy będą splądrowane a żony - zgwałcone.
werset 18 / Wszyscy chłopcy będą roztrzaskani , dziewczynki zmiażdżone . Nad noworodkami się nie ulitują , ich oko nie przepuści także niemowlętom.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~olo niezalogowany
24 sierpnia 2016r. o 13:58
Ale ten Bóg pana "męczy" to dobrze. Robisz postępy PanieM... Kolejnym etapem będzie wątpienie, potem "a jeśli coś jest..." a na końcu bierze się książeczkę i modli.
Trzymam kciuki, bo nie jest pan obojętny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak z boku patrząc...... niezalogowany
24 sierpnia 2016r. o 14:37
PanieM, może nie ateista, a agnostyk z Pana? Niech Pan to rozważy..."Agnostycyzm jest uczciwszą intelektualnie formą ateizmu. Ateizm twierdzi, że Bóg nie istnieje – pozycja nie do udowodnienia. Agnostycyzm utrzymuje, że istnienie Boga nie może być ani udowodnione ani nieudowodnione – niemożliwym jest poznać czy Bóg istnieje."
Ziarno w Panu kiełkuje, a to może być ziarno prawdy.
Z Pana "beczki", żywot Jaruzelskiego, Oleksego proszę wziąć pod uwagę, a szczególnie okres przejścia w wieczność.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
24 sierpnia 2016r. o 17:08
Ma pan raka czy nie?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2016r. o 18:13
skorn napisał(a): Ma pan raka czy nie?[/c


nie dowiesz się bo emem zamknął temat. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
24 sierpnia 2016r. o 20:01
~olo napisał(a): Ale ten Bóg pana "męczy" to dobrze. Robisz postępy PanieM... Kolejnym etapem będzie wątpienie, potem "a jeśli coś jest..." a na końcu bierze się książeczkę i modli.
Trzymam kciuki, bo nie jest pan obojętny


Czy można być na bardziej ekstremalnym etapie niż ja teraz ?
Nie ma zwątpienia w fakty.Książeczkę " Holy " czytuję i tak aby być na bieżąco i nie trolowć w temacie wiary.Nic mnie nie męczy .Rozróżniam prawo do wiary i marzeń od nienawiści i wrogości . Jako ateista nikogo do niczego nie namawiam nie nakłaniam , nie przymuszam i było by mi miło za dochowanie wzajemności w tej materii.
Ja toleruję i szanuję Pana prawo do wiary a Pan moje do życia bez Boga ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2016r. o 20:09
PanM napisał(a):
~olo napisał(a): Ale



Ja toleruję i szanuję Pana prawo do wiary a Pan moje do życia bez Boga ?


fałszywy trol
nie karmić trola
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
24 sierpnia 2016r. o 20:24
~ napisał(a):
PanM napisał(a):
~olo napisał(a): Ale



Ja toleruję i szanuję Pana prawo do wiary a Pan moje do życia bez Boga ?


fałszywy trol
nie karmić trola


Dobry bogobojny człowieku 5,174,38 nie wystawiaj świadectwa przeciw sobie samemu . Czy tak kochasz swego Boga że gotów jesteś za niego zabić ?

Jeśli tak to ubolewam ale zacznij od siebie.[img=1472063039_7qqmwtt.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.