Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

SKRADZIONO ROWERY z ul. Mostowej -> Wysoka nagroda za odnalezienie rowerów !

~rum niezalogowany
13 września 2016r. o 23:41
obcyy napisał(a): Kolego jaki nr domu bo mam jeden niepotrzebny rower.
O co ci chodzi :> trolujesz ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1260
#mulik nieaktywny
14 września 2016r. o 17:33
up
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ziutek niezalogowany
14 września 2016r. o 21:41
~rum napisał(a):
obcyy napisał(a): Kolego jaki nr domu bo mam jeden niepotrzebny rower.
O co ci chodzi :> trolujesz ??
Jak wysoka ta nagroda,bo trzeba ja rozpropagować i gdzie ja odebrać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Up niezalogowany
15 września 2016r. o 6:53
Kolego najpierw znajdź rower a potem myśl o nagrodzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 września 2016r. o 7:28
gdyby były po 2 kamery na każdej ulicy w b-c , raczej nie było by takich problemów więcej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~.. niezalogowany
15 września 2016r. o 12:13
Też tak myślę.... może kiedyś TK będzie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
15 września 2016r. o 13:31
~ napisał(a): gdyby były po 2 kamery na każdej ulicy w b-c , raczej nie było by takich problemów więcej
gdyby pensje w PL były na odpowiednim poziomie i wszyscy mieli pracę to by nie było kradzieży i kamery psu w doopę ,a teraz jeszcze uchodżcy ze wschodu,tylko czekać tragedii :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obca niezalogowany
15 września 2016r. o 13:38
może masz zdjęcia tych rowerów lub jakieś szczegóły. łatwiej byłoby rozpoznać na ulicy lub koło bloku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza