Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Karetka nie jest od wożenia zwłok
~klucznick niezalogowany
14 września 2016r. o 14:45
~@ napisał(a): Do pana Bakalarza z MZGK.....
dlaczego po zwłoki nie można przyjechać w takim czasie , jak dojeżdżają karetki ??? Przecież jakieś dyżury są ....
wyobrażasz sobie żuka gnającego przez miasto na kogutach z niezapiętą plandeką i sypiącą się rdzą ,do nieboszczyka,przerażające :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AGA niezalogowany
14 września 2016r. o 16:42
~GH napisał(a): I gdyby to były moje zwłoki to równiez dzieciom nakazałem że w takim wypadku mają mnie zabrac do domu

To już im powiedz,żeby Cię zabrały,bo nie znasz dnia ani godziny,A jak mieli to zrobić posadzić zmarłego na przednim siedzeniu auta,czy może "pod pachy"i do domu...litosci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Corka Grabarza niezalogowany
14 września 2016r. o 17:49
Zakonczyc ten smutny temat.Nie szukac winnych.Nikt zmarłemu zycia nie wroci.Szkoda ,ze mamy doczynienia z takim dziadostwem w tym pogrzebowym miescie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2016r. o 20:05
Jesli chodzi o właściwe pojęcie medyczne-nazywamy to resustytacją. Dwie osoby napisały to błędnie. Wymądrzanie się nic nie da, błąd na błędzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~córka zmarłego na ulicy bielskiej niezalogowany
16 września 2016r. o 0:29
Dziękuję bardzo mężczyznom którzy próbowali ratować mojego ukochanego tatę. Nie wiem kim są ale z całego serca dziękuję raz jeszcze.Jeżeli chodzi o interwencję i zabezpieczenie zwłok napewno nie zostawię tego bez pociagniecia do odpowiedzialnosci osób których było to obowiązkiem. Pozatym gorąco proszę o kontakt telefoniczny Panów którzy zaczEli udzielać pierwsxej pomocy mojemu ukochanemu tacie.Będę bardzo wdzięczna. 669957734. Gorąco proszę o kontakt i raz jeszcze dziękuję z całego serca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 września 2016r. o 9:37
~@ napisał(a): Do pana Bakalarza z MZGK.....
dlaczego po zwłoki nie można przyjechać w takim czasie , jak dojeżdżają karetki ??? Przecież jakieś dyżury są ....


Dyżury w weekendy i noce są, ale pod telefonem w domu. Jak trzeba zabrać ciało w godzinach innych niż 8-16 w dzień poprzedni, to szef firmy dzwoni do pracownika, który pełni dyżur w domu pod telefonem, potem jedzie po pracownika do domu i dopiero jadą zabrać ciało zmarłego. Firma pogrzebowa to nie pogotowie nikt tam nie siedzi 24/h.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~miły niezalogowany
17 września 2016r. o 23:03
Ratownicy i masz szpital Bolesławiecki to błazenada. Powinni już dawno go zamknąć !!! Poddać się tam leczeniu to czekać na śmierć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marcin niezalogowany
17 września 2016r. o 23:55
Wszyscy wszystko olewaja.A ty czlowieku sie mecz.Nawet nie ma sie do kogo zglosic z pretensjami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza