Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Myjnie samoobsługowe w Bolesławcu

~Don niezalogowany
14 września 2016r. o 11:40
Co sądzicie o myjniach w Bolesławcu? Gdzie jeździcie najczęściej? Ja zawsze jeździłem na inter marche, ale wydaje mi się że myjnia na Kościuszki ma lepsze ciśnienie i chemię
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~przemo niezalogowany
14 września 2016r. o 12:30
Ja też wcześniej myłem w BricoMarche, ale ostatnio stan osprzętu, płyny i serwis (np wymiana filtrów w zapchanych odkurzaczach) pozostawiają wiele do życzenia.
Obecnie jeżdżę do Kruszyna i (na razie) jest OK ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~johnybravo niezalogowany
14 września 2016r. o 12:38
zajedzcie na kosciuszki (naprzeciwko Kauflandu) - w porownaniu z poprzednimi trzema (Brico Tesco Kruszyn) myjniami mam wrazenie ze wszystkie inne mają wodę zamiast chemii - tu nawet przestałem recznik do osuszania wozic :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2016r. o 15:05
~Don napisał(a): Co sądzicie o myjniach w Bolesławcu? Gdzie jeździcie najczęściej? Ja zawsze jeździłem na inter marche, ale wydaje mi się że myjnia na Kościuszki ma lepsze ciśnienie i chemię


REKLAMA DŹWIGNIA HANDLU !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2016r. o 20:59
Ja się przejadę do 4 myjni, po kolei, różnie, jak nie będę zadowolony to do następnej i w końcu zobaczę gdzie lepsza. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
14 września 2016r. o 22:51
Dobrze ,że pojawiła się kolejna ,zawsze to wieksze rozłożenie nacierających sobotnich i przedświątecznych myjkowiczów :)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
15 września 2016r. o 8:33
proponuję nie myć samochodu,ja myję może 2 razy w roku,a jak jest za czysty to jadę go pobrudzić,tym bardziej że nie korzystam z myjni bo lat temu zakupiłem myjkę ciśnieniową znanej firmy K, :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
111
#Elwood nieaktywny
15 września 2016r. o 12:19
klucznik masz wogole samochod
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.