Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pięć osób rannych w wypadku
~:| niezalogowany
19 września 2016r. o 17:44
Dyskutować z ...ami nie będę. Po pierwsze, kto mądry bierze się za komentowanie cudzych wypadków nie znając najmniejszych szczegółów i nie zostawiając suchej nitki na poszkodowanych, życząc im śmierci?! Po drugie, skoro wszyscy razem wzięci wiecie lepiej niż ja i policja to zachęcam do aplikowania na posadkę. Marnujecie się siedząc przed kompem i klepiąc komcie :| albo weźcie się po prostu do jakiejś roboty czy nauki, bo po stylu pisania i ortografii domniemam że mam do czynienia z podstawówką, no najdalej gimnazjum.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
19 września 2016r. o 18:00
Co tu komentować, deb...l i tyle.....

Na szczęście ludzi nie pozbijał

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
19 września 2016r. o 22:31
~Znajoma napisał(a): Haha ludzie, jak zwykle nie znacie człowieka który kierował, ale na jego temat wiecie wszystko. Banda idiotów. Rozwieje Wasze kretyńskie mózgi: jechał 80km/h, wszyscy mieli zapięte pasy, nikt nie jest połamany, nie wiem skąd ta plota w artykule, nigdzie się nie spieszył, podejrzewam że każdy z was wyprzedza jak jedzie przed wami samochód 60-70km/h. Alusy? Kurcze, kto tam widzi alusy? Polecam kupno okularów. Na szczęście nic nikomu się nie stało, trzeba dziękować Bogu i tyle.


Spieszył się,czy nie.Ma ciężką nogę czy nie - wisi mi to ;)
Ale jesli jechał 80km/h i nie zmieścił się na lewym pasie ,to może niech nie bierze się za wyprzedzanie więcej :)
Kto widzi alusy ? ja dla przykładu ,a ty nie widzisz? To takie srebrne ,na co jest nałozona opona ,na kołpaki mi to nie wygląda ;)

Plusem sa zapięte pasy przez wszystkich - przy rolce naprawde ratują gnaty !

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pink niezalogowany
20 września 2016r. o 9:53
Tak jak napisała Znajoma, nikt chłopaka nie zna, a pisze jakby całą jego biografię znali. Chłopak ma teraz nauczkę. Skąd wiecie czy jechał 80 km/h czy 120 km/h, nosz kobieta lekkich obyczajow mać. Czy przy każdym wypadku muszą znalezć się mędrcy, którzy wiedzą jak doszło do wypadku? O jakich złotych klamkach durnie piszecie, normalny samochód jak każdy. Zastanawiam się czy każdy z was poza miejscowością jeździ tylko 60km/h ?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
20 września 2016r. o 10:04
~Pink napisał(a): Tak jak napisała Znajoma, nikt chłopaka nie zna, a pisze jakby całą jego biografię znali. Chłopak ma teraz nauczkę. Skąd wiecie czy jechał 80 km/h czy 120 km/h, nosz kobieta lekkich obyczajow mać. Czy przy każdym wypadku muszą znalezć się mędrcy, którzy wiedzą jak doszło do wypadku? O jakich złotych klamkach durnie piszecie, normalny samochód jak każdy. Zastanawiam się czy każdy z was poza miejscowością jeździ tylko 60km/h ?
to ja napisałem o złotych klamkach,przyjrzyj się koński zwisie co jest przyklejone w tym trupie do klamki ,widzisz?tzw tuningowy gadżet,ja na to mówię złote klamki,bajerów kopa ,a opony łyse,i nie wyzywaj nikogo tutaj do spółki ze znajomą co ją nikt nie zna nie słucha i ma w doopie, tak jak ciebie, więc bierz swój zafajdany zakuty łeb i spadaj :P na prostym odcinku drogi dociążonym samochodem wpaśc do płytkiego niby rowu i jeszcze koziołkować?a prędkość 80 km/h,przestańcie bajki opowiadać :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 września 2016r. o 12:04
Jechał z czterema siksami to musiał się pokazać, zapodał podtlenek LPG no i zarzuciło go na oesie.
Na miejscu ojca tych dziewczyn to bym mu ładny wpier.... zafundował
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maly niezalogowany
21 września 2016r. o 7:36
ci co go bronią mają nieźle banie zrytą.:)gratulacje:)ciekawe czy tak byście pisali jak to wasze np dzieci jechały by z nim:)raczej wątpię.używamy mózgu.pamiętajcie:)to nie boli:)15 się myli:)pink i nieznajoma mają rację:):):):)nieznajoma ,ty nawet nie wiesz jak alu wygląda więc nie pisz nic na ten temat,pink,ty jak już pisałem musisz używać słownika:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obiektywny niezalogowany
21 września 2016r. o 8:23
broni go pewnie rodzina, albo jego dziewczyna, czy dobrzy znajomi... nic w tym dziwnego, nawet największy pirat drogowy ma znajomych, którym na nim zależy i zawsze będą go bronić. to miłe, ale spójrzmy prawdzie w oczy: nie dostosował prędkości do warunków drogowych lub po prostu popełnił jakiś szkolny błąd. dobrze jednak, że to się skończyło tak jak się skończyło, bo w innym wypadku byłaby trauma do końca życia, czego nikomu nie można życzyć. myślę, że dla niego to już jest wielka nauczka, oby tylko wyciągnął właściwe wnioski... ale z drugiej strony... jest kompletnym idiotą, bo jadąc z 4 osobami na pokładzie powinien skupić się tylko i wyłącznie na jeździe i być 5x bardziej ostrożnym, bo jednak ktoś powierzył mu swoje życie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza