Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

T442

~Szukam seksuologa niezalogowany
21 września 2016r. o 10:12
Witam . Prosze o poważne odpowiedzi.Mam problemy z erekcją. Szukam dobrego seksuologa , ewentualnie urologa,który specjalistuje się w takich problemach. Bolesławiec i okolice.
Z góry dziękuję za informację.
pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~~~ niezalogowany
21 września 2016r. o 13:16
A o jakie trudne problemy chodzi? I tak piszesz anonimowo - więc może podzielisz się z nami tymi informacjami?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bartek35 niezalogowany
22 września 2016r. o 9:28
Musisz zapisać się do Wroclawia. Nie probowałeś jednak na własną rękę coś zmienić? Takie problemy nie są takie rzadkie,w zasadzie to wielu mężczyzna ma taką zwiechę w którymś okresie swojego życia. Zmień dietę, zacznij się dużo ruszać, ewentualnie zobacz jak działają na Ciebie środki na erekcję bez recepty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szukam seksuologa niezalogowany
23 września 2016r. o 11:05
No właśnie nie chciałbym za bardzo jechać do Wrocławia bo troche za daleko dla mnie. Naprawdę nie znajdzie się ktoś na miejscu /Widziałem,że są psycholodzy ale wolałbym iśc do lekarza aby mi przypisął ewentualnie jakieś leki. Nie probwoałem się jeszcze leczyć na własną rękę. Widziałem jakieś tam reklamy środków na erekcję w sieci ale tak naprawdę to czy one są skuteczne?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czy to takie ważne? niezalogowany
23 września 2016r. o 11:09
Daj na luz. Nie jest to takie ważne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
23 września 2016r. o 11:10
~Szukam seksuologa napisał(a): No właśnie nie chciałbym za bardzo jechać do Wrocławia bo troche za daleko dla mnie. Naprawdę nie znajdzie się ktoś na miejscu /Widziałem,że są psycholodzy ale wolałbym iśc do lekarza aby mi przypisął ewentualnie jakieś leki. Nie probwoałem się jeszcze leczyć na własną rękę. Widziałem jakieś tam reklamy środków na erekcję w sieci ale tak naprawdę to czy one są skuteczne?
zacznij chodzić do np roksa i tak co drugi tydzień to po pół roku stoi ci jak sosna konował cie nie uleczy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kkpc niezalogowany
23 września 2016r. o 12:14
~Szukam seksuologa napisał(a): No właśnie nie chciałbym za bardzo jechać do Wrocławia bo troche za daleko dla mnie. Naprawdę nie znajdzie się ktoś na miejscu /Widziałem,że są psycholodzy ale wolałbym iśc do lekarza aby mi przypisął ewentualnie jakieś leki. Nie probwoałem się jeszcze leczyć na własną rękę. Widziałem jakieś tam reklamy środków na erekcję w sieci ale tak naprawdę to czy one są skuteczne?


Nie wszystkie, ale część jest skuteczna. Do takich z pewnością należy sildenafil - słynna niebieska tabletka. Nie bedę nazwy wymieniał, bo jest powszechnie znana. Dobry jest też eromen. W przeciwieństwie do niebieskiej tabletki jest bez recepty. Polecany jest wtedy, gdy nie możesz osiągnąć pełnej erekcji. Czyli coś tam stoi, ale nie aż tak, aby można było dbyć stosunek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rrrr niezalogowany
6 października 2016r. o 7:56
I co, jak się sprawuje ten eromen?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza