Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Smoleńsk - pamiętaj, abyś dzień święty święcił?
~Połykaczka kijanek niezalogowany
28 września 2016r. o 11:36
Jahwe jest git.
Stworzył ludzi i gojów.
Goj jest głupi a ile postów już napisałeś aby goj zmdrzał? Tysiąc o dolarze, dwa tysiące o podatkach?
Goj jest głupi bo lubi tak i dlatego że Jahwe tak go stworzył więc ich nie oświecisz.
A że ciebie jako tam oświeciło to znaczy że Jahwe z Lucy cię oświecił i też możesz być Żydem jak Jarek, Bolek czy Donald albo Angela, Obama czy Władimir.
Żyd to stan umysłu a nie jakieś plemię z pustyni i każdy może nim być.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
28 września 2016r. o 13:15
~Do: Ehh:/ napisał(a): Przepraszam, ale powiem tak: - wulgaryzm, nie na miejscu. Ale to Pana wybór. Wystawia Pan świadectwo o sobie. Czy Pan obejrzał film SMOLENSK? Proszę to zrobić. A wówczas ewentualnie konstruktywna krytyke można uprawiać.
Co do wiary. Powiem Panu, że jest Pan w błędzie. Czy też Pan będzie tak kozaczyl na łożu śmierci?
Wstyd, hańba? - co za bezsens.
Przynależność do religii katolickiej to zaszczyt i honor. A zawolaniem jest: BÓG, HONOR, OJCZYZNA.

przynaleznosc do religii katolickiej to w dzisiejszych czasach wstyd i hanba zeby sluchac takich klechow ktorych wyznacznikiem jest pieniadz , ktorzy wykorzystuja slabszych, ktorzy gwalca dzieci. normalnie Honor przez duze H.
ty czlowieku myslisz ze kazdy Polak to katolik?? chyba cos ci sie pokrecilo! wbij sobie do swojej pisowskiej glowy ze Polska nie nalezy tylko i wylacznie do pisowskich klamczuchow.
nakrecenie filmu jest bzdura skoro nie ma ostatecznego wyjasnienia sprawy ( chociaz wszyscy normalni wiedza ze to byl wypadek lotniczy).


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ZBRODNIA SMOLENSKA niezalogowany
28 września 2016r. o 14:33
Tak zabijają Rosjanie. Zespół międzynarodowych prokuratorow nie ma wątpliwości. Vide portal niezalezna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do: Pannyzdzieckiem niezalogowany
28 września 2016r. o 14:42
Po pierwsze: - proszę umyć okna.
Po drugie: - alkoholik nigdy się nie przyzna.
Po trzecie: - w Pana wypowiedziach groch z kapusta.
Proszę wybaczyć, trudno przebrnąć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do: ja niezalogowany
28 września 2016r. o 15:01
Film SMOLENSK - proszę obejrzeć. Im więcej będzie Pan wiedział tym mniej będzie Pan krytyczny.
Może dla Pana przynależność do Kościoła Katolickiego jest zgorszeniem. Dla mnie nie. Jestem z katolicyzmu dumny. Proszę nie generalizowac. W Kościele patologii jest znikoma ilość i nikt tego nie popiera. Proszę wytykać i napietnowac inne środowiska np. "artystyczne".
Jeszcze raz, dowody na PiSowskie kłamstwa. Mniemam, że odpowiadały Panu kłamstwa np. Pani Kopacz.
Otóż proszę Szanownego Pana, nikt przy zdrowych zmysłach nie nazwie tego wypadkiem. Proszę uważnie jeszcze raz wszystko prześledzić i koniecznie, ale to koniecznie pójść do Kina na wspaniały film SMOLENSK. Czego Pan się boi? - Czego lęka? Dochodzenie do prawdy juz powoli wyzwala. A w tej chwili, to Pan ani na sciezce, ani na kursie nie jest i juz włącza się ostrzeżenie, że Pan się ze swoją pustka zderzy. Jeszcze raz Pana pozdrawiam. Życzę niezapomnianych wrażeń po obejrzeniu w naszym kinie filmu SMOLENSK.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
28 września 2016r. o 16:52
~Do: ja napisał(a): Film SMOLENSK - proszę obejrzeć. Im więcej będzie Pan wiedział tym mniej będzie Pan krytyczny.
Może dla Pana przynależność do Kościoła Katolickiego jest zgorszeniem. Dla mnie nie. Jestem z katolicyzmu dumny. Proszę nie generalizowac. W Kościele patologii jest znikoma ilość i nikt tego nie popiera. Proszę wytykać i napietnowac inne środowiska np. "artystyczne".
Jeszcze raz, dowody na PiSowskie kłamstwa. Mniemam, że odpowiadały Panu kłamstwa np. Pani Kopacz.
Otóż proszę Szanownego Pana, nikt przy zdrowych zmysłach nie nazwie tego wypadkiem. Proszę uważnie jeszcze raz wszystko prześledzić i koniecznie, ale to koniecznie pójść do Kina na wspaniały film SMOLENSK. Czego Pan się boi? - Czego lęka? Dochodzenie do prawdy juz powoli wyzwala. A w tej chwili, to Pan ani na sciezce, ani na kursie nie jest i juz włącza się ostrzeżenie, że Pan się ze swoją pustka zderzy. Jeszcze raz Pana pozdrawiam. Życzę niezapomnianych wrażeń po obejrzeniu w naszym kinie filmu SMOLENSK.

czyli jest Pan dumny ze ksiaza zbijaja majatki na biednych ludziach. jest Pan dumny ze co chwile slychac o aferach w watykaanie jak nie gwalty, zboczency to z innej strony miliony wypranych euro. bo to wszytsko to wlasnie Pana kosciol katolicki. to tam wlasnie rozgrywa sie polityczne stolki przy wyborach, bo ksiadz zamiast zajac sie wiara to bawi sie w polityka! jezeli jest Pan takim katolikiem to chyba Pan wie ze ksiadz powinnien zc w ubustwie a nie jezdzic nowym mercedesem . taka jest ta wiara ze nawet ja paapiez strofowal rydzyka to ten mial to w d... . niestey ta cala wiara opiera sie na kasie i mordowaniu pod wezwaniem boga. taka zasada jak ie jestes z nami to jestes przeciw ( identyczznie jak w pis)
nawet jak ksiedzu udowodnia przestepstwo to laskawy franciszek wezmie go pod swoje skrzydla do watykanu i juz jest nietykalny!!
nigdzie tez nie napisalem ze jestem za PO czy PSL czy KOD itp wiec prosze mnie nie kierunkowac!
na Smolensk nie pojde chyba ze ktos zaplaci mi za bilet bo sam grosza nie doloze na to badziewie zrobione na zamowienie kaczynskiego!
natomiast moze niech Pan laskawie otworzy szerzej oczy a wtedy moze okaze sie ze nie wszystko co kaczynski powie trzeba wierzyc. chciaz watpie zeby byl Pan do tego zdolny bo po czytaniu tych wypowiedzi raczej juz glowa wyprana w pisowskim i katolickim raju!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do ja niezalogowany
28 września 2016r. o 17:54
To może tak po kolei:
- gdzie i jakie majątki zbija Kościół na biednych?,
- afery w Watykanie są nagłaśniane i wyjasniane. To Pana gorszy. Nikt nie powiedział, że Kościół jest święty,
- stołki polityczne rozdaje Kościół? to czysta fantazja,
- czy Ksiądz Skorupka,Piotr Skarga, Hugo Kołłątaj,Jerzy Popiełuszko, kardynał Stefan Wyszyński, Święty Jan Paweł II tez "bawili" się wg. Pana w polityke? czy głosili naukę społeczna Kościoła?,
- powinien żyć w ubóstwie?, bez przesady. To co, ma jeździć rowerem? Ja w każdym razie nie chciałabym aby mój Proboszcz tak dziadowal. Zasada jest, kupować rzeczy porządne, bo na kiepskie nas nie stać, /w słowie "ubostwo", zapewne przez przeoczenie zrobił Pan ortograficzny blad/, zazdrości Pan Księżom Mercedesow? proszę nie żartować,
- strofowal rydzyka? gdzie?, kto?, kiedy?. To kłamstwo. Nic takiego nie miało miejsca. Chyba, że coś przeoczyłem. Fakty, fakty. Nie pomówienia i ogólniki.
Proszę jednak Pana o większą kulturę. Np. nazwiska proszę pisać z wielkiej litery. Imiona własne tez. Pan obraza Katolików. Mordowanie, kasa? Watykan obroni? Cóż to za fekalia wylewa Pan na Kościół Katolicki? Proszę się miarkowac.
Dziwny z Pana człowiek. Poszedł by Pan na film SMOLENSK ale za cudze pieniądze. Nie wstyd Panu?
Badziewie, na zlecenie Kaczyńskiego? Nie widząc filmu takie określenia, taka recenzja? Zdumiewające.
Proszę Pana, czytając Pana wpis opadają nie tylko ręce. I Pan w to wierzy? Smutne to i zatrważające.
Jak bardzo można zostać na własne życzenie zaKODowanym. Skoro Panu tak źle w tym pisowskim i katolickim kraju to droga wolna - proszę emigrowac.
Co do projekcji filmu SMOLENSK, to jednak prosze nie rezygnować. Zapytać w Kasie Kina może będą mieli dla Pana wejściówkę, darmoche zwana "na krzywy ryj".











Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
28 września 2016r. o 18:20
Współczuję Ci człowieku. Przestań już oglądać Trwam i słuchać radia Maryja.
Ale to byłaby wielka strata dla kleru i pisu. Przecież oni kochają takich ludzi którzy okradani dają jeszcze na tace!!
Żegnam. Szkoda już więcej mojego cennego czasu na pisanie z tak ograniczonym ludkiem.
Proponuję wyjazd na kolejną miesiecznice. Tam napewno będzie Ci dobrze. Tam cie wszyscy zrozumieją.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza