Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Smoleńsk - pamiętaj, abyś dzień święty święcił?
2900
#falco nieaktywny
28 września 2016r. o 18:41
kiedy czytam tego 243 i tę jego propagandę to wiem że Urban przy nim to ''pikuś'' :D
nawiedzony gość nie tylko ''niedzielny''
prawie każdemu z tych wymienionych można coś zarzucić ale pisanie już o Wyszyńskim i JP2 to chyba kpina ... :D
pierwszy wypowiadał takie słowa że bardziej pasuje do Mussoliniego a nie do piana prymasa tysiąclecia '' a drugiemu nie raz zarzucano ukrywanie koleżków pedofili za bramami Watykanu ...
a to pisanie z wielkiej litery pewnych słów ,określeń typu ''proboszcz'' to czysta głupota ...

ale po pracy ,przy kawce, może poczytam te pierdoły ... :D
o biednym Watykanie ...hahaha

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~-B- niezalogowany
28 września 2016r. o 18:46
~Ehh :/ napisał(a):
~SMOLENSK - świetny film napisał(a): Obejrzenie tego filmu jest takim papierkiem lakmusowym na bycie POLAKIEM /z wielkiej litery/.
Czy drogich Państwa nie zastanawia fakt, dlaczego kodziarstwo tak ośmiesza, krytykuje i zraza do obejrzenia? - Czego się boją?
Jeszcze raz zapraszam serdecznie do naszego Kina.
Tylko ktoś silnie zaimpregnowany na polską historie obejrzenie tego filmu zignoruje bądź zlekcewazy.
Serdecznie pozdrawiam.


Olać ten film i tyle. Bycie katolikiem to wstyd i hańba w tych czasach ! Przez tą bezsensowną religię mamy wojny ! :/

Wstyd i hańba to jest być takim człowiekiem jak Ty,czasy nie mają nic do religii.Religia chrześcijańska nie jest wygodną religią dla wielu ludzi bo ma zasady i przykazania i tu masz problem.Religia ta nie nawołuje do wojny wręcz przeciwnie,ale widocznie nie masz o tym pojęcia,zasięgnij więcej wiedzy.To MIT jak ksiądz powiedział tak trzeba zrobić.Jest ewangelia którą trzeba się kierować i niestety też i księża robią źle jak tak samo policjant czy lekarz co nie oznacza,że wszyscy są tacy prawda?jest Ci to nie wygodne do Twojego życia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 września 2016r. o 20:14
a idz ty...hehehe
proboszcz wielką literą a ewangelia z małej ... :D
ot ''katolik''
a może tylko 'katol'' :D
myślę że to drugie bo o religii marna wiedza ,o jej korzeniach i historii ,jeszcze skromniejsza ...
za to słowo jakiegoś sukienkowego niczym wyrocznia :D


Dopisane 28.09.2016r. o godz. 20:14:

oho ...chyba do kruchty pobieżał niebożę po ''nauki'' :D

''księże Proboszczu !!!!...ten ''zadeklarowany ateista '' poucza mnie że ewangelię powinienem pisać z wielkiej litery''
co mam czynić !!!!...dzizes!!!! :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 września 2016r. o 20:48
~Połykaczka kijanek napisał(a): Jahwe jest git.
Stworzył ludzi i gojów.
Goj jest głupi a ile postów już napisałeś aby goj zmdrzał? Tysiąc o dolarze, dwa tysiące o podatkach?
Goj jest głupi bo lubi tak i dlatego że Jahwe tak go stworzył więc ich nie oświecisz.
A że ciebie jako tam oświeciło to znaczy że Jahwe z Lucy cię oświecił i też możesz być Żydem jak Jarek, Bolek czy Donald albo Angela, Obama czy Władimir.
Żyd to stan umysłu a nie jakieś plemię z pustyni i każdy może nim być.


Albo się podczepić , jak łaskawie nam panujący Duda pod żydowską dynastię. Nie mogę być Żydem Połykaczu :), ponieważ kocham swą słowiańską duszę. Do wypitki i do wybitki :D Szanuję każde życie , razem z Kolegą 243 :D , oraz innowierców. Żydzi nie tolerują , jak wiesz ... gohim :| Przy czym semita złym nie jest , złym jest syjonista .

~Do: Pannyzdzieckiem napisał(a):
Po trzecie: - w Pana wypowiedziach groch z kapusta.


Czego Kolega nie rozumie ? Chętnie sprecyzuję :) Reszty pseudoargumentów komentować nie warto , chociaż gotów jestem postawić flachę 0,7 Bolsa za umycie , bo mi się nie chce :) Albo piątka za godzinę z dniówką zadaniową ... przy okazji cała klatka ma błyszczeć ... pani Beata , sprzątaczka , będzie miała więcej czasu dla dzieci. Wchodzi Kolega 243 w ten geszeft ? Jak tak , to poproszę o numer telefonu na priva , jak nie , to odwal się od nie moich okien :]

falco napisał(a): kiedy czytam tego 243 i tę jego propagandę to wiem że Urban przy nim to ''pikuś'' :D
nawiedzony gość nie tylko ''niedzielny'' ...


Papugo , nikt z nas nie jest doskonały. Nie drzyjmy więc łacha z " nawiedzonego 243 " , jeśli prosić mogę :) Spełnisz moją prośbę ? :)

Miłego wieczoru Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 września 2016r. o 21:12
nie

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 września 2016r. o 21:23
Szkoda. Próbowałem Was połączyć . Taką mam naturę. Jeśli uważasz , że zachodni , materialistyczny egoizm ważniejszy jest niż " słowiańska dusza " , to faktycznie nie gramy w tej samej drużynie.

Ok. Toleruję . Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 września 2016r. o 21:26
masz tu 243
to twój ''elementarz''[img=1475090800_nd1znxy.jpg]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~film nad filmami niezalogowany
23 maja 2017r. o 17:48
~Dobre.. napisał(a): Brawo! Redakcjo z tyłka wzięta! Jeszcze o godz 12 bylo kilka komentarzy wam nie przychylnych! A teraz ich nie ma! Co pokazuje jak jestescie kłamliwi i falszywi. No coz jacy redaktorzy takie informacje. Zero obiektywizmu i jak widac zero rozumu. Brawo Wy stolec.info


maja racje i tyle.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.