Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nauczyciela perkusja

15244
#Walijczyk nieaktywny
27 września 2016r. o 11:09
Witam potrzebuję nauczyciela perkusja w okolicy Bolesławca. Językiem angielskim byłoby dobre, ale nie jest to zasadniczy. Dzięki :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2016r. o 11:43
Walijczyk napisał(a): Witam potrzebuję nauczyciela perkusja w okolicy Bolesławca. Językiem angielskim byłoby dobre, ale nie jest to zasadniczy. Dzięki :)


Of course it isn`t. Music`s the best communicator :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~D niezalogowany
27 września 2016r. o 12:03
Dla kogo ten nauczyciel ma być, dziecko czy dorosły?? Czy posiadasz swoją perkusję?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pola niezalogowany
27 września 2016r. o 15:25
witam.
Ja także szukam nauczyciela gry na perkusji - dla 11 syna.
Nie mam własnej perkusji.

Mój tel, 606-105-918
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15244
#Walijczyk nieaktywny
27 września 2016r. o 16:29
Jest to dla osoby dorosłej. Mam zestaw perkusyjny


Dopisane 27.09.2016r. o godz. 16:29:

Jest to dla osoby dorosłej. Mam zestaw perkusyjny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
27 września 2016r. o 16:50


Zmoderowano 27.09.2016 godz.17:05 - powód: przestan spamowac gamoniu (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~g niezalogowany
28 września 2016r. o 20:58
Walijczyk napisał(a): Witam potrzebuję nauczyciela perkusja...


Potrzebujesz jeszcze, czy już znalazłeś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15244
#Walijczyk nieaktywny
1 października 2016r. o 22:02
Nadal poszukuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.