Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy badania na tarczycę są refundowane

15287
#trek39 nieaktywny
5 października 2016r. o 11:46
Czy ktos orientuje się czy mogę na fundusz zrobić sobie ft 3 i ft4?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 października 2016r. o 11:58
trek39 napisał(a): Czy ktos orientuje się czy mogę na fundusz zrobić sobie ft 3 i ft4?


tak :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 października 2016r. o 12:09
~ napisał(a):
trek39 napisał(a): Czy ktos orientuje się czy mogę na fundusz zrobić sobie ft 3 i ft4?


tak :)
tylko, ze nie kazdy lekarz z mila checia chce wypisywac skierowania na te badania ;/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 października 2016r. o 12:19
o ile mi wiadomo a robiłam je 2 razy za te badania musiałam płacić a raz ze skierowaniem "na cito" robiłam bezpłatnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 października 2016r. o 14:58
Tylko raz w roku mozna zrobic to badanie na fundusz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ela niezalogowany
5 października 2016r. o 16:25
Po 18 zł jedno badanie i drugie więc lepiej odrazu pójść do laboratorium i od ręki zrobić. A potem do rodzinnego po skierowanie do endokrynologa jak by coś było nie tak z wynikiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aga niezalogowany
5 października 2016r. o 16:47
No a potem czekasz pół roku na wizytę do dobrego endokrynologa ,prywatnie oczywiście .Na nfz to chyba takiego lekarza nie ma,zrób od razu przeciwciała hasimoto.Usg zrobi już endokrynolog. Komplet tych badań kosztuje ok.100 zł razem z tsh.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 października 2016r. o 17:20
USG tarczycy można zrobić na NFZ. Skierowanie dostaniesz od lekarza pierwszego kontaktu, jeżeli masz nieprawidłowy wynik TSH. Jeżeli w opisie USG będzie sugestia dotycząca Haschimoto, to musisz prywatnie wykonać badanie ATPO w kierunku autoimmunodiagnostyki. Do endokrynologa na NFZ długo się czeka, lepiej wybrać się prywatnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza