Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Proszę o pomoc w wyborze zegarka na 18 urodziny

15287
#trek39 nieaktywny
6 października 2016r. o 12:28
Budżet 600 zł ( sklada się kilka osob).Planujemy kupić chłopakowi coś sportowego ale tak aby nie gryzło się z eleganckim ubiorem.Odpada casio g shock.
Podoba mi się :
ale biorę też pod uwagę takiego smartwatcha: . Co będzie Waszym zdaniem najlepsze?

Zmoderowano 14.11.2020 godz.11:08 - powód: link (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~specjalista niezalogowany
6 października 2016r. o 14:14
Za 600 zl nie kupisz dobrego zegarka tylko jakąś zabawkę. Dobry zegarek to wydatek kilku tysięcy złotych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 października 2016r. o 15:02
wejdz w linki ,i nie zawracaj gitary,reklama kosztuje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 października 2016r. o 15:35
zegarek na rękę to tak

jakby obrączka na palec serdeczny

winszowanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czas niezalogowany
6 października 2016r. o 16:36
Timex T2N945, znajdziesz na Allegro ( jeśli jeszcze jest ) za mnie niz połowa Twojego budżetu, a obdarowany nim powinien się z niego cieszyć latami. Oczywiście jest to rzecz gustu, ale ja z tego zegarka jestem zadowolony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~biegający na rencach niezalogowany
6 października 2016r. o 21:06
Jak lubi biegać, to polecam Garmin, GPS, czujnik tętna, wodoszczelny: będzie pan zadowolony. W razie awarii wymiana na nowy poprzez infolinię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pomocniczka niezalogowany
6 października 2016r. o 23:27
Takie o np:


Zmoderowano 14.11.2020 godz.11:09 - powód: link (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 października 2016r. o 23:29
~pomocniczka napisał(a): Takie o np:


wkleiłam przez przypadek linki do kilku damskich, poprawiam

Zmoderowano 14.11.2020 godz.11:08 - powód: link (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.