Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dzień Chłopaka taki sam jak co roku, a jednak inaczej
~Bolecnauta niezalogowany
7 października 2016r. o 19:14
Jak na pierwszy raz to super
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7200
#Bazalt nieaktywny
7 października 2016r. o 19:33
Pierwszy artykuł w tak młodym wieku... Język, jak i styl pisania lepszy niż większość postów na tej stronie. Brawo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
7 października 2016r. o 20:29
To mi się podoba. W skrócie pokazałyście im jak będzie wyglądało ich życie z dziewczynkami. Tańczyli, jak im zagrałyście, zajmowali się wami, a na koniec zabawiali i przytulali : ). I to wszystko z okazji ich święta : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2016r. o 20:44
"Zwycięzcy zostali nagrodzeni słodką nagrodą."

kc napisał(a): I to wszystko z okazji ich święta : ).


A Ty masz coś dla mnie z okazji minionego święta? :>

< nadstawił policzek >

:>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
7 października 2016r. o 20:59
~ napisał(a): A Ty masz coś dla mnie z okazji minionego święta? :>


Najpierw taniec :



Potem pomysł na wymyślną fryzurę, jakaś zabawna historyjka i może zasłużysz na coś słodkiego : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2016r. o 21:13
kc napisał(a): Najpierw taniec.....Potem pomysł.... jakaś zabawna ......

Proszę, pomińmy i przejdźmy do tego poniżej?? :>

kc napisał(a): i może zasłużysz na coś słodkiego : ).


:>
:>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
7 października 2016r. o 21:42
~ napisał(a): Proszę, pomińmy :>


Chyba muszę jednak wrócić do VI klasy, żeby mnie dziewczynki nauczyły jak to robią, że chłopcy tańczą jak im zagrają : ). Nigdy nie byłam w tym dobra : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2016r. o 21:51
kc napisał(a): Chyba muszę jednak wrócić do VI klasy, żeby mnie dziewczynki nauczyły jak to robią, że chłopcy tańczą jak im zagrają : )


W takim razie wracam do pracy nad Wehikułem Czasu! :>

< odszedł zasmucony >

:>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza