Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pomagamy władzy

11445
PanM
10 października 2016r. o 9:49
Zapraszam Państwa do aktywnego uczestnictwa w akcji " POMAGAMY WŁADZY"

Akcja ma na celu wskazanie władzom centralnym i samorządowym co i ja należy zmienić lub zlikwidować aby administracja mniej kosztowała podatnika .Oraz aby się uniezależniła od decyzji politycznych.

Tu internauci / zarówno anonimowi jak i zalogowani/ mają możliwość wykazania się osobistą kreatywnością lub jak kto woli osobistym wdziękiem k r e t y n a.[img=1476085748_uno8w3w.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lopek niezalogowany
10 października 2016r. o 9:57
PanM napisał(a): Zapraszam Państwa do aktywnego uczestnictwa w akcji " POMAGAMY WŁADZY"

Akcja ma na celu wskazanie władzom centralnym i samorządowym co i ja należy zmienić lub zlikwidować aby administracja mniej kosztowała podatnika .Oraz aby się uniezależniła od decyzji politycznych.

Tu internauci / zarówno anonimowi jak i zalogowani/ mają możliwość wykazania się osobistą kreatywnością lub jak kto woli osobistym wdziękiem k r e t y n a....



Co do tej drugiej opcji to przy " panu..." nikt nie ma szans go przebić :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Połykaczka kijanek niezalogowany
10 października 2016r. o 11:32
Trzeba uwalić Deutsche Bank, wtedy UE pójdzie z torbami i urzędasy też pójdą z torbami.
Niestety pracodawcy też z torbami pójdą tak jak kredyciarze ale to nieuniknione.

Wystarczy też wprowadzić jawność zarobków aparatu publicznego bo na razie nikt nie wie ilu urzędasów jest, ile zarabiają i do jakiej rodziny należą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kijanka niezalogowany
10 października 2016r. o 12:48
~Połykaczka kijanek napisał(a): Trzeba uwalić Deutsche Bank, wtedy UE pójdzie z torbami i urzędasy też pójdą z torbami.
Niestety pracodawcy też z torbami pójdą tak jak kredyciarze ale to nieuniknione.

Wystarczy też wprowadzić jawność zarobków aparatu publicznego bo na razie nikt nie wie ilu urzędasów jest, ile zarabiają i do jakiej rodziny należą.


Rocznik statystyczny podaje kwotę ogółem na administrację centralną .Prawdopodobnie jest to około miliardów zł 60 000 000 000
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Połykaczka kijanek niezalogowany
10 października 2016r. o 14:40
Ogółem to mnie nie interesuje, chcę wiedzieć kto ile aby sobie porównać z wypłatami innych grup społecznych i policzyć rodzinę z "otwartych konkursów" na stanowiska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
10 października 2016r. o 16:20
~Połykaczka kijanek napisał(a): Ogółem to mnie nie interesuje, chcę wiedzieć kto ile aby sobie porównać z wypłatami innych grup społecznych i policzyć rodzinę z "otwartych konkursów" na stanowiska.


Nawet gdy Pan będzie to wiedział i sobie policzy a potem porówna to nic nie wnosi do sprawy.Ponad to nic to nie wnosi do oszczędności budżetowych.
Proszę wskazać konkretne mechanizmy pozwalające oszczędzić pieniądze budżetowe aby w konsekwencji pomniejszyć podatki dla ludności.


Dopisane 10.10.2016r. o godz. 16:20:

Pana ciekawość mona zaspokoić rocznikiem statystycznym.
dostęp[ny dla wszystkich

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Połykaczka kijanek niezalogowany
10 października 2016r. o 21:09
Na zwolnieniach urzędników nic nie oszczędzimy z prostego powodu - są wliczani do PKB.
Kto pozna mechanizm liczenia PKB i jego pomniejszania ten będzie wiedział co to inflacja i zadłużenie do PKB.
Za jednoczesnym zwolnieniem masowym urzędników w skali kraju rośnie zadłużenie do rocznego budżetu i spotykamy się z limitem zadłużenia.

Przykład to budżet Bolesławca i wliczanie do niego dotacji UE aby był wyższy i można było brać pożyczki bo nie doszliśmy jeszcze do kreski limitu.

Aby spłacić pożyczki musimy podnosić podatki aby je spłacić.
Z braku urzędników pobierających podatki miasto nie spłaca zadłużenia bo mieszkańcy nie wezmą tego zadłużenia na prywatne konta dobrowolnie i odzywają się wtedy wierzyciele i przejmują aktywa miasta.
Gdy wierzyciele przejmują aktywa to stare umowy miasto-społeczeństwo miasta przestają obowiązywać, np. umowa najmu mieszkania, ziemi, pomieszczenia usługowego.
Ustalane są nowe czynsze i komu się poskarżysz na bank? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 października 2016r. o 21:19
wypisz -wymaluj afera z Caracalami bo myślę że to ma cos wspólnego z tym o czym piszesz ...
''maciar'' zrywa umowę na 13 miliardów bo prezesik powiedział że właśnie tyle będziemy potrzebować na 500+ a skąd je wziąsć ?
bank nam nie da przecież ...:D a w trzosiku już ''echo tylko gra'' :D
tylko czekać jak wzorem Petru , prezesik zaapeluje do ''elektoratu'' albo inaczej -''suwerena'' -o 10 zł zrzutki
a co tam zaapeluje !..wprowadzi nocną ''ustawką'' obowiązkowe myto ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.