Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wołyń

211
skorn
14 października 2016r. o 23:31
falco napisał(a): a niby to jak ''własnymi słowami '' mam ci przedstawić zarówno dorosłe osoby jak też dzieci przywiązane do drzew czy słupów drutem kolczastym ...
poszukaj sam ,poczytaj ...
tak -jak chcę to potrafię a problem tylko w tym że nie lubię robić czegoś co ktoś mi KAŻE :D


Najpierw rzucasz hasło z jakimiś "wianuszkami", a gdy dopytywać o szczegóły to nie masz nic do powiedzenia. I jeszcze wmawiasz, że coś ci ktoś każe. Nie masz nic do powiedzenie, to nie zaczynaj tematu.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
15 października 2016r. o 11:15
Proszę Was nie dawajcie takich drastycznych zdjęć i to jeszcze dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 października 2016r. o 11:51
przecież to było ''życzenie'' skorna
czyżby zabrakło mu wyobrazni ?...a może czegoś więcej...

niestety dzisiaj można wklejać podobne z obecnie toczących się konfliktów...


Dopisane 15.10.2016r. o godz. 11:51:

ok .zgłoszę to zdjęcie do moderacji bo memy ''moderator'' potrafi niczym błyskawica kasować z forum ale to najwidoczniej mu nie przeszkadza ...
więc ''moderatorze '' do dzieła

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
15 października 2016r. o 11:55
To mam prośbę nie spelniaj takich życzeń jakimś ...om. Ok? Z góry dziękuję

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 października 2016r. o 11:57
ok. :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
15 października 2016r. o 11:57
Jakim trzeba być d.ebilem, żeby wklejać na forum zdjęcie powieszonych na drzewie dzieci. I to jeszcze z takim kr.etyńskim komentarzem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 października 2016r. o 14:31
jakim trzeba być ''...em'' by pisać coś nie wiedząc dlaczego zamieściłem to zdjęcie :>
a wystarczyło przeczytać kilka postów wstecz ...
ale to cholernie trudne dla kogoś o tak powszechnie znanej ''mądrości '' który to już nie zauważył tego że pisząc o ''wianuszkach UPA'' ZDJĘCIA POCZĄTKOWO NIE ZAMIEŚCIŁEM
zresztą w odpowiedzi na czyjś post sam zgłosiłem zdjęcie do ''moderacji''
dlaczego jest jeszcze na forum pytaj moderatora

na koniec - ogarnij się kobieto i poświęć więcej czasu sobie bo kiedyś trafisz na mniej wyrozumiałego niż ja i będzie Ci przykro :D
bez odpowiedzi :P

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
15 października 2016r. o 16:52
Miałem przeczucie, że o to zdjęcie właśnie ci chodziło. Zdjęcie, które z banderowcami NIE MA nic wspólnego. Po prostu chciałem, żebyś po raz kolejny obnażył swoją powierzchowną wiedzę i tak się właśnie stało : )



trochę patriotyzmu z Wyborczej:

http://wyborcza.pl/magazyn/1,124059,20838412,wolyn-niedobry-czas-dla-takiego-filmu.html#BoxGWImg

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.