Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

1 grosz ?

5183
magnum44
17 października 2016r. o 21:44
Oby było ich jeszcze więcej!
:)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AntiGovRebel niezalogowany
17 października 2016r. o 22:22
Każda akcja, w której nie macza paluchow państwo jest dobra, bo nie jest oparta na obligatoryjnosci. Czyli dają ci, którzy chcą, a powody są ich osobistą sprawą. Że ktoś na tym zarabia? Mnie to niespecjalnie dziwi, wszak samą "ideą" się nie naje. A jeśli kogoś to boli, że jego "KASA" idzie do czyjejś kieszeni, niech nie daje. Oddając ją państwu w postaci wyższego podatku z pewnością traci więcej. Tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
17 października 2016r. o 22:43
Ach jacy wy jesteście szlachetni...
Wrzucacie grosik do puszki złodziejowi, bo on z tej góry uzbieranych pieniędzy przeznaczy jakąś część na potrzebujących.
Nie wiem jak to nazwać: naiwność, czy już głupota...

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AntiGovRebel niezalogowany
17 października 2016r. o 22:56
Głupotą lub naiwnością jest zgoda na oddawanie państwu ponad połowy swoich dochodów licząc na to, że nam pomoże wtedy, gdy będziemy tego potrzebować. Zresztą jak myślisz, ktoś zakłada fundację z myślą, że może za kilka lat będzie z tego ogolnopolska zbiórka i kasa szerokim strumieniem sama wpadnie do kieszeni? Jeśli to takie proste, to też możesz sobie taką założyć, prawda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
17 października 2016r. o 23:29
qwax_ napisał(a): Ach jacy wy jesteście szlachetni...
Wrzucacie grosik do puszki złodziejowi, bo on z tej góry uzbieranych pieniędzy przeznaczy jakąś część na potrzebujących.
Nie wiem jak to nazwać: naiwność, czy już głupota...


Kojarzy mi się to np z WOSPem ,gdzie od zawsze ludzie atakowali Owsiaka ,ze ze zebranej kasy sam zyje,ze przekręty,ze narkotyki na woodstocku ,który sam w sobie jest wylęgarnią ciąż ćpania itd.
Co jest oczywiście śmieszne :D

Fakt,jak ktoś chce ,to na woodstocku się nacpie,nachleje do upadłego ,czy w ryj dostanie -jak na każdej dyskotece,czy wielu weselach -zaleznie po co idzie/jedzie na dana imprezę ;)

Śmieszy mnie to ,bo ludzie z usmiechem na ustach spokojnie sa dojeni przez władze ,gdzie masa kasy idzie nie tam gdzie trzeba,a sami wywalają na własne zachcianki, a nagle ci sami chca wielce rozliczenia Owsiaka co do złotówki widząc dookoła mase sprzętu zakupionego przez te fundację,który trafił do szpitali i ratuje zycie.


Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2016r. o 13:39
sknerusy rodzice nie dają dzieciom złotówki tylko grosik

biedne dzieci za grosz nic nie kupią a za złotówkę owszem

niech nasi milusińscy tyją od słodkich bułek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
18 października 2016r. o 16:19
qwax_ napisał(a): Ach jacy wy jesteście szlachetni...
Wrzucacie grosik do puszki złodziejowi, bo on z tej góry uzbieranych pieniędzy przeznaczy jakąś część na potrzebujących.
Nie wiem jak to nazwać: naiwność, czy już głupota...

Wiem jak wygląda obraz idealny. Mieszkamy w kraju w którym człowiek żyje godnie i o nic nie musi prosić. Ale tak nie jest.
Podpowiedz, jak pomóc potrzebującym?:)
Chciałabym mieć tyle pieniędzy, żeby móc ofiarować je bez żadnych "pośredników" i związanych z tym kosztów. Ale nie mam. Jedyne co mogę zrobić, to dołożyć swoje "trzy grosze" w różny sposób.


"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
18 października 2016r. o 16:21
qwax_ napisał(a): Ach jacy wy jesteście szlachetni...
Wrzucacie grosik do puszki złodziejowi, bo on z tej góry uzbieranych pieniędzy przeznaczy jakąś część na potrzebujących.
Nie wiem jak to nazwać: naiwność, czy już głupota...


masz lepszy pomysł jak pomóc dzieciom?
jeśli tak, to podziel się nim :)


Dopisane 18.10.2016r. o godz. 16:21:

E :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza