Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wesołego Halloween bolesławianie!
1
emem
25 listopada 2016r. o 3:23
~Mirosław Parejko napisał(a): Nikomu nie broniłem i nie bronię świętowania tych obrządków byle tylko nie próbował wpływać na otoczenie


Ciesze sie, ze odchodzi Pan od obrazania i zaczyna z konkretnymi opiniami i argumentami. Ciesze sie, ze zmienia Pan tez zdanie. Zgadzam sie z tym, ze nie nalezy zabraniac swietowania Halloween - jesli tylko ktos ma na to ochote i nie wchodzi na glowe innym.

~Mirosław Parejko napisał(a):
Dla Polaka jest to oczywiste ale osoby z zachwianym lub nieutrwalonym poczuciem przynależności narodowej lub wspomniani apatrydzi rzeczywiście mogą mieć kłopoty z przyswojeniem tej prawdy.


31.10 spotkalem wielu Polakow, ktorzy w taki czy inny sposob obchodzili Halloween.
I nie byly to ani osoby zachwiane ani z nieutralonym poczuciem przynaleznosci narodowej. Wrecz przeciwnie - to ludzie, dla ktorych sprawy polskie sa bardzo wazne. Takze te sprawy, ktore dotycza tolerancji i zrozumienia, ze swiat sie zmienia, ze zmieniaja sie ludzkie potrzeby, ze tworza sie nowe tradycyjne (nowe, ktore niekoniecznie przeszkadzaja juz tym istniejacym).

~Mirosław Parejko napisał(a):
Życzę Panu aby były to radosne przekonania bo już po kilku minutach od opublikowania całej tej naszej paplaniny okazało się że ma Pan szansę stracić dużo więcej aktywów (i zwolenników) niż planował Pan zyskać.


Wyniki, ktore obserwujemy pokazuja, ze raczej udalo sie zyskac :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
25 listopada 2016r. o 7:08
jeszcze raz pytam ''kim to jesteś Parejko'' by tu innych ''pouczać''

takie ''popierdółki'' zostaw ''alterkom'' bo i styl i poziom waszych ''wypowiedzi'' pasuje do was jak ulał :D :D

z takimi jak ty nawet nie chce się pisać...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
25 listopada 2016r. o 17:02
Jego wypowiedzi to co najmniej jeden poziom wyżej niż twoje. Teraz jeszcze wklej kilka emot, jak to masz w zwyczaju, żeby go totalnie "merytorycznie" rozjechać. ; )


Dopisane 25.11.2016r. o godz. 17:02:

Sam poucza (tzn. tak mu się tylko wydaje) od rana do nocy, i to jeszcze anonimowo, a do innych ma pretensje.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
25 listopada 2016r. o 17:30
poważnie tak od rana do nocy?
a ty za mnie pracujesz?
widzisz skornie -ja sam decyduję co mam do zrobienia a za ciebie robią to inni ...
i kto tu jest ''niezależny'' ?
:D
kto tu jest niewolnikiem ''systemu''? :D

chcesz kilka emotek?
a proszę bardzo bo właśnie one pokażą ci jak ciebie traktuję :D :D :D :D :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
25 listopada 2016r. o 17:38
Za mnie nikt nie decyduje. Wszystko co robię i czego nie robię, zależy tylko ode mnie. A ty masz zdaje się żonę. Więc nie pitol. ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
25 listopada 2016r. o 17:46
skorn napisał(a): Za mnie nikt nie decyduje. Wszystko co robię i czego nie robię, zależy tylko ode mnie. A ty masz zdaje się żonę. Więc nie pitol. ; )


poważnie? :D
sam za siebie i tylko od siebie jesteś zależny?

ciężko jest pracować na drugiej zmianie? ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
25 listopada 2016r. o 17:53
Nie ciężej niż na pierwszej.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
25 listopada 2016r. o 17:59
no to sam sobie zadecyduj ...
od jutra chodzę tylko na pierwszą i od dziewiątej :D

spoko ,nie wnikam -ale nie pisz że robisz to co chcesz i co sam chcesz ;)
to mały grajdołek a ludzie w nim są lepsi niekiedy od ''wiki'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.