Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wojska amerykańskie w Bolesławcu
2161
#fobiak nieaktywny
6 listopada 2016r. o 18:42
alter napisał(a):
fobiak napisał(a):

Wreszcie, jakieś pozytywne podejście ;)

Z pozbyciem nie będzie problemu takiego, jak z sowietami :)

Dostrzegam, jakąś histerię wśród rusofilów :D


banderowcu, sowieci wyszli bez problemow a amerykance do dzisiaj nie chca opuscic niemiec
tak jest roznica
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paweł niezalogowany
6 listopada 2016r. o 18:44
Przepraszam Piotr, '77 to jest Sławek :) nie chodzi mi o jakąkolwiek tożsamość polityczną. Ale przyjadą tu młode byczki,będą po pijaku szukać panien i zadymy, kto będzie lepszy ten wygra;) z drugiej strony w mieście w DE, w koszarach po Amerykanach mieszkają teraz "uchodźcy" , nie wiadomo kto gorszy. W kupie siła Rodacy :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
6 listopada 2016r. o 18:47
fobiak napisał(a):
banderowcu,


Rusku

fobiak napisał(a):
sowieci wyszli bez problemow


tak? potrzebowali na to pół wieku?

fobiak napisał(a):
a amerykance do dzisiaj nie chca opuscic niemiec


Jakoś Niemcom to nie przeszkadza.

Dyskusja z takimi matołkami, jak ty, czy PAnna spiskowiec, staje się bezcelowa :)


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 listopada 2016r. o 18:59
~Paweł napisał(a): Przepraszam Piotr, '77 to jest Sławek :) nie chodzi mi o jakąkolwiek tożsamość polityczną. Ale przyjadą tu młode byczki,będą po pijaku szukać panien i zadymy, kto będzie lepszy ten wygra;) z drugiej strony w mieście w DE, w koszarach po Amerykanach mieszkają teraz "uchodźcy" , nie wiadomo kto gorszy. W kupie siła Rodacy :D


Nie masz za co przepraszać Paweł :) W kupie siła Rodacy :) Do dupy z dobrymi zmianami i okupacją na bazie 1066. Ciekawym czy w Wojsku Polskim są jeszcze patrioci ? Czy tylko karierowicze chronieni przez emerytów ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
6 listopada 2016r. o 19:09
alter napisał(a):
fobiak napisał(a):
banderowcu,



Jakoś Niemcom to nie przeszkadza.

Dyskusja z takimi matołkami, jak ty, czy PAnna spiskowiec, staje się bezcelowa :)



co ty tam wiesz o niemcach, amerykanie i anglicy mieli opuscic niemcy. niemcy nie moga sie zbroic bo im amerykanie nie pozwalaja. po co niemcom amerykanie sa potrzebni, zostawili im bunkry z bronia atomowa i ani mysla ja zabrac do usa a niemcom piana cieknie. marzeniem kazdego niemca jest aby sie jak najszybciej wyniesli bo wciagaja ich w niepotrzebne konflikty i koszta.
zajmij sie suchewyczem bo na nim zjadles zeby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paweł niezalogowany
6 listopada 2016r. o 19:14
Przypominam , że mamy w terenie za krec istą organizację byłych żołnierzy jednostek specjalnych, jakby co idę z Nimi do ladu :D I tak, są patrioci w wojsku, znam kilku. Przyszłość należy do młodych i oni zadecydują kim w niej będą.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
6 listopada 2016r. o 19:16
fobiak napisał(a): niemcy nie moga sie zbroic bo im amerykanie nie pozwalaja. .


Nonsens. To chyba dlatego Amerykanie apelują o wzrost budżetów wojskowych państw NATO do minimum 2%? To dlatego, sugerują, że Europa powinna się bardziej zaangażować i bronić się sama?

fobiak napisał(a):
zostawili im bunkry z bronia atomowa i ani mysla ja zabrac do usa a niemcom piana cieknie. .


Na te bunkry najbardziej cierpią ruskie, z tobą na czele.

fobiak napisał(a):
jest aby sie jak najszybciej wyniesli bo wciagaja ich w niepotrzebne konflikty i koszta..


Niemcy prowadzą niezależną politykę. Jakoś do Iraku nie poszli. Jak sami nie chcą to nikt ich nie zmusi.

fobiak napisał(a):
zajmij sie suchewyczem bo na nim zjadles zeby.


No tak, o suchewyczu rusku wiesz więcej niż ja. Ja ledwo to nazwisko zasłyszałem.

Partia ci mózg zlasowała, i teraz bredzisz na potęgę :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paweł niezalogowany
6 listopada 2016r. o 19:21
Cytując Franka Dolasa" Polska jest tylko jedna" ....posłuchajcie czasem tych starszych, co mają mądrość życiową, a nie łeb nabity internetem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza