Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nieracjonalny układ
~Malkon niezalogowany
8 listopada 2016r. o 19:54
Panie Kazimierzu coraz częściej zastanawiam się czy pan uprawia dziennikarstwo czy czy też stał się "politykierem".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 listopada 2016r. o 20:18
Panie Kazimierzu czy Pan chce być Starosta Niech Panu to zaproponują
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 listopada 2016r. o 20:21
Może ten artykuł Pana Kazimierza Zmierza do tego, że go poproszą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Babcia Gienia niezalogowany
8 listopada 2016r. o 21:13
Roman zwąchał się z Przybylskim wzamian, że sierotki po PO które będą już w Dolnoślaskim Ruchu Samorządowym (Przybylskiego) nie wystawią Romanowi kontrkandydata, aby oddalić realne widmo drugiej tury. Po drugiej stronie Roman będzie miał Ogrodnika, Małkowskiego, Nowoczesną, może PO i może jakiś jeszcze komitet. Dojdzie do drugiej tury i mimo poparcia Przybylskiego Roman przegra. Przypomnę Wam tego posta za 2 lata drogie wnusie :)
Dobranoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 listopada 2016r. o 21:46
~Tak sądzę napisał(a): Wg mnie Roman robi plan "B" na wypadek przegranej z Małkowskim. Robi przyczółek do przejęcia powiatu i być może fotelu starosty. jeśli Roman wystartuje do rady powiatu (i równolegle na prezydenta) to może wciągnąć nawet 2 radnych z miasta i 2-3 z gmin, dlatego mamią wójtów, którzy jak baranki przyszli i swoją obecnością autoryzowali nowy układ. Pytanie do wójtów jak odbiorą to wasi mieszkańcy...
Nowe rada powiatu w nowej kadencji będą bez PO, PSL, SLD... no może 1-2 z PiS. Główna walka odbędzie się pomiędzy ZB i Romanem.

Podobnie jak Pan sądzili dygnitarze z Ziemi i Forum Romana i ile zdobyli mandatów 3 i 4 ,nie wiem czy Pan zna się na liczeniu głosów ale ,jeśli na pierwszy mandat potrzebnych jest 1 tysiąc głosów to na drugi musi być dodatkowe 2 tysiące natomiast 3 mandat to już 4 tysiące i tak dalej co jest niewykonalne z powodu małej ilości głosujących.Dlatego SLD weźmie swoje 2 mandaty ,PSL również 2, bo te pięć to przypadek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 listopada 2016r. o 11:20
Panie Kazimierzu czy się Panu podoba czy nie to koalicja jest podpisana i nie wiem dlaczego Pan mówi że jest egzotyczna .Czy w tej koalicji jest jakiś Radny z Wysp lub czarnego lądu. A może Pan
by to chciał skomentować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 listopada 2016r. o 21:37
Kiedy Prezydent naszego pięknego grodu Pan Piotr Roman, obejmował stanowisko Starosty Bolesławieckiego w Powiecie Bolesławieckim, w pewnym momencie powiedział mi (osobie zupełnie nieznanej Jemu), że panuje tu jakiś skostniały system. Wierzyłam, że zmiany na lepsze nastąpią, bo widziałam z jednej strony łagodność w postępowaniu i z drugiej konsekwencję w działaniu Pana Starosty. Czasami wspominam dzień, od którego już chyba 16 lat upłynęło, jak w imieniu naszego wydziału składałam życzenia, w których m.in. życzyłam Panu Staroście długiego panowania. Ponieważ życzenia były szczere - tak się stało i trwają w swej mocy. Przez ten czas wiele się wydarzyło, przez zazdrość, zawiść, języki nienawiści, straciłam zaufanie i popadłam w niełaskę, jak wielu po mnie. Trudno było mi wytłumaczyć, że ktoś uknuł misterną intrygę, w którą uwierzył Pan Starosta. Ale, zgodnie z zasadą, że co cię nie zabije, to cię wzmocni - trzeba było się pozbierać i pójść inną drogą. Dzisiaj oceniam z perspektywy upływu czasu i ogromnego zaangażowania Pana Prezydenta w rozwój naszego miasta i regionu także, że to najlepszy strateg jakiego w życiu dane mi było poznać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bolec niezalogowany
4 stycznia 2017r. o 19:53
Precz z kościołem ze szkół !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.