Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śniadanie daje moc
~Anonim niezalogowany
10 listopada 2016r. o 8:05
Dlaczego nasze dzieci (polskie) nie uśmiechają się. Są takie śliczne i mają takie pyszności przed sobą, a na buźkach smutek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
10 listopada 2016r. o 8:12
wiem że dużo dzieci nic nie przyniosło do szkoły bo rodziców nie było stać i inne dzieci się podzieliły,a jedna z tych dziewczynek płakała,dlatego się nie uśmiechają ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 listopada 2016r. o 8:22
klucznick napisał(a): wiem że dużo dzieci nic nie przyniosło do szkoły bo rodziców nie było stać i inne dzieci się podzieliły,a jedna z tych dziewczynek płakała,dlatego się nie uśmiechają ;(
No nie.... co za bzdury.
Nie sądze, zeby rodzicow NIE BYŁO stac dać coś dziecku na to sniadanie (ile kosztuje kg marchewki????????????). Raczej sie nie chciało tyłka ruszyć do warzywniaka. Lepiej chlać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Połykaczka kijanek niezalogowany
10 listopada 2016r. o 9:10
Zaszczepić mi całe te towarzystwo na pneumokoki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
10 listopada 2016r. o 9:26
~ napisał(a):
klucznick napisał(a): wiem że dużo dzieci nic nie przyniosÅ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5372
misiekELF
10 listopada 2016r. o 9:32
A może są smutne, bo zamiast warzyw wolałyby słodkie płatki czekoladowe a Pani zmusza do zjedzenia ogórka... :P ?

A poważnie - niezależnie od tego czy rodziców po prostu nie stać czy mieli, ale przechlali swoje 500+, dziecku i tak będzie przykro, że inni mają a ono nie..marchewkę, misia, markowe buty czy nowego smarfona. Dziecko to tylko dziecko, ono nie rozumie, że rachunki są ważniejsze niż wycieczka. Nie będzie się cieszyć, że jest zdrowe i ma dach nad głową, skoro koleżanka dostała nową markową lalkę...dlatego polskie dzieci są takie smutne.

Fakt, że coś jest normalne nie przesądza jeszcze o tym, że przestało być głupie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
10 listopada 2016r. o 9:47
~ napisał(a):
klucznick napisał(a): wiem że dużo dzieci nic nie przyniosło do szkoły bo rodziców nie było stać i inne dzieci się podzieliły,a jedna z tych dziewczynek płakała,dlatego się nie uśmiechają ;(
No nie.... co za bzdury.
Nie sądze, zeby rodzicow NIE BYŁO stac dać coś dziecku na to sniadanie (ile kosztuje kg marchewki????????????). Raczej sie nie chciało tyłka ruszyć do warzywniaka. Lepiej chlać.
No nie.... co za bzdury[.]odezwało się coś tylko nie wiadomo co to jest? ,to jest coś co ogląda ładne foto i tv[czyli bezmuzga istota zwana biorobotem praca market dom tv i tak na okręte}.otwórz oczy i zobacz realnym spojrzeniem na otaczający cię świat.info mam z pewnego żródła 5 nauczycielek mam w rodzinie w różnych szkołach więc ;( śniadanie to pikuś ;( 500+ ja nie dostaję ,a rzyć muszę ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mama niezalogowany
10 listopada 2016r. o 15:46
Klucznik, wiesz co to znaczy słowo "rzyć"? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.