Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Bolesławianie w Smoleńskiej rodzinie

11445
PanM
14 listopada 2016r. o 10:03
No i stało się

Bolesławianie tłumnie pożegnali swoich wielkich bohaterów z 2016 roku.
Odsłonięto prywatną tablicę na prywatnych murach Bolesławca w asyście prywatnej orkiestry i prywatnego oddziału wojska.. Położono prywatny piękny wieniec i z pewnością prywatne kwiaty.
Całkiem przypadkowo przechodzące dzieci odśpiewały hymn .
Mimo paskudnej pogody i wolnego dnia w pobliżu prywatnego zdarzenia znalazło się sporo ludzi pracujących w pobliskim magistracie i sług bożych Bolesławieckich świątyń.

Nieopodal maszerowała drużyna harcerska .Widząc co się dzieje biegusiem poleciała za własne kieszonkowe kupić 98 zniczy. Zdobywając przy tym jedną z najważniejszych harcerskich sprawności. Fan club katastrof y .
Uroczystość uświetniła salwa z prywatnych karabinów .

Niestety z tłumy wyrwał się jeden w mundurze i w spontaniczny sposób wbrew wszystkim odczytał apel smoleński.

Dziwne że na to prywatne zdarzenia przejeżdżając przez Bolesławiec trafiła wdowa po SLD owskim pośle Szmajdzińskim .
Niestety miejscowi działacze PiS spóźnili się na autobus i nie przybyli. I ta okoliczność okazała się najważniejsza przebijając samo odsłonięcie .
Wiadomość o ich niebywaniu rozniosła się szerokim jak tsunami echem po wszystkich krajowych mediach.

Twórcy tablicy z całą pewnością zasługują do tytułu najlepsza promocja Miasta Bolesławiec.
Prywatne biura podróży oblegane są przez chętnych turystów.
Każdy na własne oczy chce zobaczyć " NIEBYWANIE PiS u " na tak ważnej dla IV Rzeczypospolitej prywatnej uroczystości.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
14 listopada 2016r. o 10:09
Słyszę trzask pękającej d***py autora tekstu, z powodu braku na wczorajsze wydarzenie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2016r. o 10:10
~ja napisał(a): Słyszę trzask pękającej d***py autora tekstu, z powodu *braku na wczorajsze wydarzenie :D

*zaproszenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kwestia czasu niezalogowany
14 listopada 2016r. o 10:11
Zwykła bułka z masłem i pęto kiełbasy + butelka 0,3 l coca coli, dla osoby, która to PiS dowskie dzieło z bolesławieckiego muru "zmiecie" !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2016r. o 10:12
~ja napisał(a): Słyszę trzask pękającej d***py autora tekstu, z powodu *braku na wczorajsze wydarzenie :D

*zaproszenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
14 listopada 2016r. o 15:34
~ napisał(a):
~ja napisał(a): Słyszę trzask pękającej d***py autora tekstu, z powodu *braku na wczorajsze wydarzenie :D

*zaproszenia


Prezydent Roman reprezentujący prywatny komitet budowy tablicy wykazał się taktem i mnie nie zaprosił. Za co mu pięknie dziękuję.

Nie moja to sprawa ale gdyby tak dziennikarze z NIEZALEŻNYCH PORTALI zapuścili wici w tajne informacje i podliczyli ile to w praktyce podatnik Bolesławiecki / i nie tylko /* zapłacił za powieszenie tego kamiennego cuda .
Przyznam , nie wierzą że żołnierze , orkiestra i wielu pracowników ratusza przyszło tam za Bóg zapłać .
Nie wierzę że znicze , wieniec , nagłośnienie , transport , finansowane było z prywatnej zrzutki .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolczyk niezalogowany
14 listopada 2016r. o 16:16
PanM napisał(a):
~ napisał(a):
~ja napisał(a): Słyszę trzask pękającej d***py autora tekstu, z powodu *braku na wczorajsze wydarzenie :D

*zaproszenia


Przyznam , nie wierzą że żołnierze , orkiestra i wielu pracowników ratusza przyszło tam za Bóg zapłać .
Nie wierzę że znicze , wieniec , nagłośnienie , transport , finansowane było z prywatnej zrzutki .


Przemo przecież Ty w nic nie wierzysz . Twój ateizm Ci tego zabrania

:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
14 listopada 2016r. o 16:38
Do wszystkich zalogowanych apeluję, żeby nie karmic trola. Niech sie użera z tyldami.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo