Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Bolesławianie w Smoleńskiej rodzinie

~Wypelnij pole niezalogowany
15 listopada 2016r. o 1:47
Tee panie brzydki M. Nie ośmieszaj się pan i może kup sobie maść na ból ..upy, nasmaruj i może przejdzie. A tak pan sie tylko ośmieszasz.. Oszczedz pan wstydu sobie i bliskim..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
15 listopada 2016r. o 8:36
~Wypelnij pole napisał(a): Tee panie brzydki M. Nie ośmieszaj się pan i może kup sobie maść na ból ..upy, nasmaruj i może przejdzie. A tak pan sie tylko ośmieszasz.. Oszczedz pan wstydu sobie i bliskim..


Nie tak długo Panie Ładny trzeba będzie czekać na obnażenie tablicy prawdy.
Na obnażenie kto tak na prawdę przejdzie do historii śmieszny i skompromitowany.
Ja nie bez przyczyny podpisuję swoje posty -- nie boję się , nie mam się czego wstydzić i mam przekonanie że piszę prawdę.
Skoro kłamię to gdzie te pozwy ? Czy tuzy lokalnej polityki pozwoliły by mi na tyle gdybym kłamał albo konfabulował ?
Pozostajecie im tylko Wy .Wierne , bezkrytyczne sługusy które nawet nie wiedzą czego bronią .
Czy ktokolwiek z Was wypowiedział się merytorycznie na poruszane tu tematy ?
Śmiejecie się , ale tak serio to sami jesteście śmieszni.Śmiejecie się , odgryzacie , chwytanie najbardziej podłych metod bo jesteście tchórzami.
Ci w których imieniu to robicie siedzą cicho . Bo nie mają żadnych argumentów .Interesuje ich tylko trwanie na publicznych posadach . Hasełka " PO PIERWSZE MIESZKAŃCY " są dla takich naiwniaków jak moi interlokutorzy.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
15 listopada 2016r. o 8:53
dobrze że nie jestem Bolesławianem to nie będe w rodzinie :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wypelnij pole niezalogowany
15 listopada 2016r. o 10:33
Ja nie napisałem ze pan kłamie, nie wspominałem też o pozwach. Wiec nie rozumiem.. Każdy widzi co pan robi.. Jak sieje pan propagande, nie zawsze słusznie i z prawdziwym sensem tematu. Cały czas krytykuje pan i obśmiewa obecnie rządzących, kościół i te zgrupowania ktore poprostu nie pasują do pana świata. A jednoczesnie nie tak dawno wychwalał pan palikota symbol skrajnej głupoty w wielu aspektach życia i myślenia NORMALNEGO człowieka. Tymbardziej ze prawie codziennie zaczyna pan podobny propagandowy czasem wręcz śmieszny temat.. Oczywiście ma pan czasami racje ktytykując w/w ale gdy już pan przesadza i przedstawia to w taki obśmiewczy sposób, to poprostu jest moim obywatelskim obowiązkiem reagować!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaco niezalogowany
15 listopada 2016r. o 10:42
PAJACYKU!!! Skończ już pier....ić dyrdymały przeczytaj to co napisałeś i idź do psychiatry POJ...NA SZMATO!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
15 listopada 2016r. o 12:47
~Jaco napisał(a): PAJACYKU!!! Skończ już pier....ić dyrdymały przeczytaj to co napisałeś i idź do psychiatry POJ...NA SZMATO!!!!!!


Nie wiem do kogo skierowany jest ten wulgaryzm .
Jako założyciel tematu nie popieram takich wpisów.
Czytałem dzisiaj że REDAKCJA TEŻ NIE POPIERA TAKICH ZACHOWAŃ.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do Pana M - ateisty i antypisowca niezalogowany
15 listopada 2016r. o 12:57
Dzisiejszy patron to: Święty Albert Wielki, ktory mawiał,że mało wiedzy oddala od Boga, wiele - do Boga przybliża.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 listopada 2016r. o 13:07
hahaha...
a o jaką to ''wiedzę '' chodzi?
być może poczytam jak wrócę ...

jeśli chcesz pisać o wiedzy z katechizmu to wróć do tematu o ateistach? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza