Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wasz najbardziej nielubiany lub wręcz znienawidzony polityk

~falco niezalogowany
16 listopada 2016r. o 21:22
nienawistniki umrą we własnym sosie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 listopada 2016r. o 21:26
~falco napisał(a): nienawistniki umrą we własnym sosie


tak samo jak każdy z nas ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 listopada 2016r. o 23:31
Ja bym odłączył Warszawę od Polski nazwał "Hamowo"lub Szkodnikowo", ogrodził murem bez dostaw i łączności i zaczął nowe rozdanie w Krakowie lub nawet w Brzeźniku. Trzeba to zrobić jak najszybciej bo nie słyszałem zdania od żadnego polityka , które by miało na celu dobro naszego Kraju. Jeszcze rok a będziemy albo umoczeni we krwi własnej albo ktoś nas umoczy.
Skoro pytacie to odpowiadam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 listopada 2016r. o 8:49
skorn napisał(a): w tej chwili Moszczyński

No co TY, taki z niego polityk, jak ze>mnie księżniczka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bol niezalogowany
17 listopada 2016r. o 10:34
~ napisał(a): Bez wątpienia BRUDZIŃSKI.
Chyba Bredzinsli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bol niezalogowany
17 listopada 2016r. o 10:37
PanM napisał(a): Z nadzieją oczekuję kiedy moi rodacy zrozumieją że winny i odpowiedzialny jest SYSTEM PARTYJNY .
Personalnie ludzie w różnych partiach mieli lub mają różne odloty .Jednak wina jest w systemie rządzenia .

Ani PZPR ani PiS nie szukali oszczędności w budżecie .Wszyscy wkładali łapy do kieszeni ludzi i nakładali im na plecy coraz cięższy worek.
Oj tam ,oj tam ,Ty zaras na poważnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
17 listopada 2016r. o 10:42
Roosevelt ;)

Miłego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 listopada 2016r. o 15:53
Jak dla mnie to Relich, jeśli można nazwać go politykiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza