Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ciężko ranna kobieta zabrana do szpitala helikopterem
~Kama niezalogowany
17 listopada 2016r. o 9:46
Ja mieszkam przy tej ulicy i uwierzcie mi ja jak bym miala kogos obwiniać to tylko pieszych(Ale jestem tu daleka od osądów) .Niem ma dnia a nawet godziny bez wymuszenia przez pieszych pierwszeństwa. Bardzo współczuję jednej i drugiej stronie. Apel do służb może monitoring w tych strategicznych miejscach i większą świadomość społeczną i kilka patroli prewencyjnych uswiadamiajacych pieszych i rowerzystów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~castrat niezalogowany
17 listopada 2016r. o 10:04
szanowni użytkownicy dróg w tym bananowym kraju,dzisiejsze opony klasyfikują się nie do bezpiecznej jazdy i nie do ostrych hamowań ,ponieważ jest to masowa produkcja nastawiona na zysk nie na jakość,niejednokrotnie są to opony z fabryk chrl lub innych dziwnych krajów ,ludzie opony starsze jak 5 lat są twarde i nie nadają się do użytku,więc skąd te wypadki kto zgadnie?a ty oskarżycielu jakie stare masz opony,nawet tego nie sprawdzałeś :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DD niezalogowany
17 listopada 2016r. o 10:24
pieszy nasłucha się w tv że ma pierwszeństwo i lezie bezmyślnie jak krowa na pasy, ludzie ogarnijcie sie ciemno, mokro przejścia dobrze oświetlone w naszym grajdole można policzyć na palcach jednej ręki, domniemane pierwszeństwo nie zwalnia was od MYŚLENIA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
17 listopada 2016r. o 11:09
czy wiadomo juz cos o kobiecie ktora zabrał helikopter?? wracajcie sybko do zdrowia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonim niezalogowany
17 listopada 2016r. o 13:13
Kobiety były na pasach, praktycznie już z nich schodziły.
Proszę spojrzeć na zdjęcie auta - maska jest wgnieciona i to nie lekko. To świadczy o prędkości samochodu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonim niezalogowany
17 listopada 2016r. o 13:17
Kobiety były na pasach, praktycznie już z nich schodziły.
Proszę spojrzeć na zdjęcie auta - maska jest wgnieciona i to nie lekko. To świadczy o prędkości samochodu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pieszy!!! niezalogowany
17 listopada 2016r. o 13:26
~R.K napisał(a): Mieszkam centralnie przy tej ulicy i nad tym przejściem swieci wielka latarnia tak mocno ze cały pokój mi oświetla więc nie ma co pieprzyć ze złe oświetlenie.Kobieta z obrażeniami kręgosłupa została przetransportowana helikopterem do Wrocka.Mam nadzieje ze taksówkarz straci prawko i porządną karę.


a skąd ty masz takie informacje że kręgosłup i że do wrocka. pieprzycie głupoty i tyle nie powielajcie kłamstwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ ja niezalogowany
17 listopada 2016r. o 13:41
wina pieszych schodzących z pasów???? niech ktoś pomyśli to nie boli! najważniejsze jest aby wróciły w pełni do zdrowia, królowie szos, u nich to rodzinne, zdaje się że młodszy z rodziny (syn) zawsze piratuje po ul gdańskiej o nieszczęście kolejne nie trudno!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza