Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
14 lat Prezydenta Piotra Romana
~~123 niezalogowany
20 listopada 2016r. o 0:14
Ostatnia kadencja bufona. Na szczęście. Niech Pan szuka nowej pracy, jak najdalej od Bolesławca. Ciao.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Betka niezalogowany
20 listopada 2016r. o 3:33
Do prezydenta Romana zastrzeżeń nie mam. Myślę, że dobrze kieruje miastem. A hejterzy zawsze będą. KODziarzy i zaczadzonych Nowoczesną PO w Bolesławcu nie brakuje...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Betka niezalogowany
20 listopada 2016r. o 4:03
W Panu Panie Prezydencie ,w Jarosławie Kaczyńskim i Jezusie Chrystusie Królu Polskim ,cała moja nadzieja na normalność w naszym kraju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ploter niezalogowany
20 listopada 2016r. o 5:58
nie ma co pisać, zapraszam wszystkich aby zobaczyli centrum miasta... przejscie pomiedzy ulicą Piaskową, a Partyzantów. Nic się nie zmieniło od czasów komuny, s.. i padaka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2016r. o 7:52
Betka nadzieja matka głupich a jak widzę co piszesz to nawet do nich nie należysz. Żal mi ciebie. Żyjesz w jakimś innym świcie. Zejdź na ziemię. Ani Kaczyński ani twój bóg nic tu nie pomogą a jak narazie to jego wyslannicy jedyne co potrafią to okradac słabych ludzi!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mdm niezalogowany
20 listopada 2016r. o 9:08
Myślę że ambicje sięgają znacznie dalej niż dożywotnie burmistrzowanie w grodzie nad Bobrem, ale niestety poparcia na awans brak;( Jego były zastępca jest dzisiaj marszałkiem, a on ciągle w tym samym miejscu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pik niezalogowany
20 listopada 2016r. o 10:13
~Betka napisał(a): Do prezydenta Romana zastrzeżeń nie mam. Myślę, że dobrze kieruje miastem. A hejterzy zawsze będą. KODziarzy i zaczadzonych Nowoczesną PO w Bolesławcu nie brakuje...


A koalicje w powiecie z komuchami i platfusami to kto zawiązał?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
648
#Gnat nieaktywny
20 listopada 2016r. o 13:14
Witam

Panie Roman, kończ Pan w Bolesławcu i dawaj Pan do Legnicy. Zrób Pan chociaż 20% tego w Bolesławcu to postawią Ci w Legnicy pomnik.
W całej legnicy jest chyba 1km chodnika z kostki w Bolesławcu ze 100km.

Panie ratuj moje miasto !
Błagamy !!!!!!!

"Nigdy nie zapomnij, że Twoim ostatecznym celem jest pokonanie Diablo"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.