Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

14 lat Prezydenta Piotra Romana

~~gienio niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 13:33
~~ napisał(a): Jest dobrym gospodarzem i aby tak dalej. Dokonania widać przez te lata pracy. W porównaniu z innymi miastami wielkości BC jest różnica, a kopalni nie mamy. Teraz proszę o przedstawienie faktów i dokonań kandydatów na stanowisko prezydenta miasta BC.



Mamo chwalą nas, mama mnie a ja was. :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wyborca niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 15:46
~~ napisał(a): Jest dobrym gospodarzem i aby tak dalej. Dokonania widać przez te lata pracy. W porównaniu z innymi miastami wielkości BC jest różnica, a kopalni nie mamy. Teraz proszę o przedstawienie faktów i dokonań kandydatów na stanowisko prezydenta miasta BC.


Głupszego wpisu nie czytałem :) A czym wykazał się obecny prezydent jak był kandydatem na prezydenta? lub kandydatem na starostę? Jakie miał wtedy osiągnięcia? Sumienność w nauczaniu WOS w szkole? :) Skąd wiesz czy ktoś nie byłby lepszym prezydentem? Ile wg Ciebie jeszcze tych kadencji? Ludziom powoli się nie podoba ten cały układ i chcą nowego, młodszego prezydenta, który rozbije te układy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bol niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 15:53
Co za układy?Prosze mi wyjasnic zwykłemu mieszkańcowi,bo nic ztego nie rozumiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~T niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 15:53
W tym roku to już 15 lat stołkowania. Jak ten czas leci..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 16:21
~~bol napisał(a): Co za układy?Prosze mi wyjasnic zwykłemu mieszkańcowi,bo nic ztego nie rozumiem.


Radni pracujący w miejskich spółkach, praca dla rodzin i znajomych, historie takie jak w MZGK i wyjdą i inne jeszcze...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 16:32
~~wyborca napisał(a):
~~ napisał(a): Jest dobrym gospodarzem i aby tak dalej. Dokonania widać przez te lata pracy. W porównaniu z innymi miastami wielkości BC jest różnica, a kopalni nie mamy. Teraz proszę o przedstawienie faktów i dokonań kandydatów na stanowisko prezydenta miasta BC.


Głupszego wpisu nie czytałem :) A czym wykazał się obecny prezydent jak był kandydatem na prezydenta? lub kandydatem na starostę? Jakie miał wtedy osiągnięcia? Sumienność w nauczaniu WOS w szkole? :) Skąd wiesz czy ktoś nie byłby lepszym prezydentem? Ile wg Ciebie jeszcze tych kadencji? Ludziom powoli się nie podoba ten cały układ i chcą nowego, młodszego prezydenta, który rozbije te układy.

Przyjdzie nowy i rozbije ten układ i zrobi nowy układ dla oligarchii z Ziemi Bolesławieckiej .Podobnie jak to robi PIS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~elo niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 17:05
A dlaczego z Ziemi Boleslawieckiej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dobry niezalogowany
6 stycznia 2017r. o 21:21
Dobry gospodarz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.