Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

14 lat Prezydenta Piotra Romana

~~ niezalogowany
30 stycznia 2017r. o 11:32
~~Bolesławianin na obczyźnie napisał(a): Panie prezydencie,kochamy Pana.Sytuacja naszego kraju nie pozwala mi jeszcze wrócić do ojczyzny.Natomiast jestem co roku w naszym pięknym mieście i widzę,jak się zmienia.Wiem,że to tylko Pana zasługa i Pana współpracowników.Nasze miasto zawsze miało szczęście do włodarzy.Oby tak dalej.Pozdrawiam
PS,negatywne komentarze,to polityczna walka.Wstyd,bo politycznie to miasto by tak nie wyglądało.Moi znajomi z Bawarii są zachwyceni pięknem Bolesławca i chyba powoli zmieniają myślenie,że my to nie "kóń" i dorożka.

jak tu nie mieszkasz to guzik wiesz. jestes tylko turysta. i nie sytualcja w kraju nie pozwala ci wrocic tylko sytuacja w twoim portfelu. jak tak bardzo kochasz boleslawiec to zrob cos dla tego miasta. wroc tu, zaloz firme albo zacznij tu pracowac, tu wydawaj pieniadze a nie za granica!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~profesor niezalogowany
30 stycznia 2017r. o 11:47
~~mieszkaniec napisał(a): A jak atmosfera w ratuszu i spółkach podległych po ogłoszeniu zmian w ordynacji? :)


Smuta,tsza sie bendzie zastanowić co dalej ? Ja wruce do szkoły i bende dalej nauczać jenzyka polskiego.Ja mam zawut ale co z resztom ? Bezrobocie. ;( .Chłopaki z cmentarza, wody,ciepłowni czy mieszkań pójdom do łopaty,ale co z dziewczynami.?Paznokcie ma szlag trafić?
Smuta i tragedia a my dla mieszkańcuf to własne serce dawaliśmy.
A tu taka podzienka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 stycznia 2017r. o 12:48
~~profesor napisał(a):
~~mieszkaniec napisał(a): A jak atmosfera w ratuszu i spółkach podległych po ogłoszeniu zmian w ordynacji? :)


Smuta,tsza sie bendzie zastanowić co dalej ? Ja wruce do szkoły i bende dalej nauczać jenzyka polskiego.Ja mam zawut ale co z resztom ? Bezrobocie. ;( .Chłopaki z cmentarza, wody,ciepłowni czy mieszkań pójdom do łopaty,ale co z dziewczynami.?Paznokcie ma szlag trafić?
Smuta i tragedia a my dla mieszkańcuf to własne serce dawaliśmy.
A tu taka podzienka.

:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piter niezalogowany
30 stycznia 2017r. o 18:02
No dobra ,dzięki za pomysł .Ale co dalej ?Mam śpiewać po zagranicznemu ? Rozumiem że z Anitą. Ale dlaczego po ciemku.
Jasna cholera ,a moje chłopaki ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rzeźbiarz niezalogowany
30 stycznia 2017r. o 18:23
A Ewa z BOKu co będzie porabiać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~FIFI niezalogowany
10 marca 2017r. o 20:30
co z naszymi rodzimimy przedsiebiorcami.DOBRYMI I RZETELNYMI.pozdrawiam pana Mima. DZIEKI PANU ulica Komuny Paryskiej odzyskała blask :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Joe niezalogowany
10 marca 2017r. o 21:31
Jak nie będzie Romka,to z choinki spadnie blisko 1000 osób
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 marca 2017r. o 21:52
~~Joe napisał(a): Jak nie będzie Romka,to z choinki spadnie blisko 1000 osób


+ ich najbliżsi i masz wynik wyborczy :) Dobrze że to juz koniec...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza