Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W Bolesławcu już naładujesz auto elektryczne i to za darmo!
~~Tesla wb5050 niezalogowany
28 listopada 2016r. o 17:55
Dla mnie bomba
Latem miałem problem z naładowaniem mojej Tesli w Bolesławcu
Życzę powodzenia właścicielowi hotelu i więcej takich stacji ładowania w Polsce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
28 listopada 2016r. o 18:14
teraz wszystkie warsztaty mogą ładować za darmo akumulatory
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12904
BogdanNowakJr
28 listopada 2016r. o 19:48
Akurat kilka Tesli ładowało się u nas, niestety żadna z Polską rejestracją. Kilka na niemieckich, jedna z Norwegii i jedna z Szwecji, był u nas tez Nissan Leaf...
Sam uważam ze auta EV są super i mam nadzieję ze za parę lat więcej będzie takich aut cichutko jeździło po Bolesławcu :)[img=1480358905_9kaxgug.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8213
#Raf nieaktywny
28 listopada 2016r. o 20:01
Klasa Hotel!!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~chyba niezalogowany
28 listopada 2016r. o 20:08
Panie Nowak ale z tą stacją "superchargera" to trochę Pana poniosło, tak się zastanawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~genius niezalogowany
28 listopada 2016r. o 20:22
Facet ma łeb do interesów, wie ja o swoje zadbać, a i jeszcze jedno....w biznesie nie ma sentymentów, On o tym wie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
28 listopada 2016r. o 20:27
Bogdan, swietny pomysl! Gratuluje! :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 listopada 2016r. o 21:45
Spokojnie !
Miasto już, oczywiście na wniosek mieszkańców, szykuje zakaz wjazdu aut elektrycznych. A do tego czasu hotel zostanie zasilony prądem jednokierunkowym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima