Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Odpowie za handel i posiadanie narkotyków
~~ja niezalogowany
29 listopada 2016r. o 15:28
Gratuluję mamy cię
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
29 listopada 2016r. o 17:03
to jest dopiero p-o-j-e-b-a-n-y kraj za posiadanie kilku gram trawy 10 lat więzienia,ja jeżdzę do czech 5 m od granicy siedzę i jaram ,a jak skończe to koleżanka mnie do domu odwozi i mogą mi skoczyć :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 listopada 2016r. o 18:03
~klucznick napisał(a): to jest dopiero p-o-j-e-b-a-n-y kraj za posiadanie kilku gram trawy 10 lat więzienia,ja jeżdzę do czech 5 m od granicy siedzę i jaram ,a jak skończe to koleżanka mnie do domu odwozi i mogą mi skoczyć :P




zapomniałeś o jednym dzieciuchu:

rozum masz wyjarany na maksa. :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rodzic niezalogowany
29 listopada 2016r. o 18:25
Gnebic tych co posiadaja i sprzedaja narkotyki i dobrze 10lat to i tak za malo..mlodziez chodzi teraz i dla nich to powod do dumy przechwala ze cpaja teraz narkotyki dostepne sa wszedzie..idac rano do pracy to widaj jak jeden drugiemu cos do reki podaje masakra glupi sie kapnie co oni za interesy kreca tepic dilerow i cponow!!brawo dla policji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
29 listopada 2016r. o 19:45
klucznikt ty ćpunie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nieznany niezalogowany
29 listopada 2016r. o 22:57
mało 10 lat kazać im oddać tym których portfele pustoszą bo młodzi okradają rodzinę i niszczą swoje zdrowie.Jest to okropne na dzielnicy Asnyka tez jest dilleri na Bielskiej tam widać jak młodzi chodzą gęsiego po trawę i ryż do nosa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
30 listopada 2016r. o 9:30
~~ja napisał(a): klucznikt ty ćpunie
trawka to nie jest narkotyk to używka dopuszczony do użytku w wielu krajach,a jeżeli chodzi o narkotyki to owszem karać jak najbardziej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
30 listopada 2016r. o 9:35
~ napisał(a):
~klucznick napisał(a): to jest dopiero p-o-j-e-b-a-n-y kraj za posiadanie kilku gram trawy 10 lat więzienia,ja jeżdzę do czech 5 m od granicy siedzę i jaram ,a jak skończe to koleżanka mnie do domu odwozi i mogą mi skoczyć :P




zapomniałeś o jednym dzieciuchu:

rozum masz wyjarany na maksa. :]
buraku drogi nie jaram co dziennie szczerze powiedziawszy to wogóle nie jaram bo to dla mnie guwno jest ,ale fakty są niezaprzeczalne trawka to lek bardzo dobry lek w odpowiednich ilościach zwalcza nowotwory.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.