Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

bolesławiec miasto bez perspektyw ?

11100
#Blackjack nieaktywny
5 grudnia 2016r. o 17:46
Jak mogę być ped... jak się twoją starą zajmuje? Ta to ma "perspektywy " :D Coś ci nerwy siadły ;)

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~doBlackjack niezalogowany
5 grudnia 2016r. o 17:59
Blackjack napisał(a): Jak mogę być ped... jak się twoją starą zajmuje? Ta to ma "perspektywy " :D Coś ci nerwy siadły ;)

Dewiancie przede wszystkim nie jestem żonaty a ty ze swoim robakiem w rosporku możesz zapładniać kury na fermie w Milikowie.Po drugie jak by Krowy chodziły w majtkach to nie wiedział byś jak wygląda cipka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
5 grudnia 2016r. o 18:14
~doBlackjack napisał(a):
Blackjack napisał(a): Jak mogę być ped... jak się twoją starą zajmuje? Ta to ma "perspektywy " :D Coś ci nerwy siadły ;)

Dewiancie przede wszystkim nie jestem żonaty a ty ze swoim robakiem w rosporku możesz zapładniać kury na fermie w Milikowie.Po drugie jak by Krowy chodziły w majtkach to nie wiedział byś jak wygląda cipka.

Nie mówiłem o twojej żonie :D Co to jest "rosporku" ? :D

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 grudnia 2016r. o 20:18
oj widzę rodzącą się ''opozycję'' ;)

ale nawet najbardziej ''jerychońska '' tuba , kiedyś dostaje ''czkawki'' :D
i wtedy milknie :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 grudnia 2016r. o 21:00
Blackjack napisał(a):
~doBlackjack napisał(a):
Blackjack napisał(a): Jak mogę być ped... jak się twoją starą zajmuje? Ta to ma "perspektywy " :D Coś ci nerwy siadły ;)

Dewiancie przede wszystkim nie jestem żonaty a ty ze swoim robakiem w rosporku możesz zapładniać kury na fermie w Milikowie.Po drugie jak by Krowy chodziły w majtkach to nie wiedział byś jak wygląda cipka.

Nie mówiłem o twojej żonie :D Co to jest "rosporku" ? :D


Rozporek to ma każdy mężczyzna natomiast tacy cfele jak ty ,mają zamek błyskawiczny z tyłu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
5 grudnia 2016r. o 22:41
emem napisał(a): Alter,

Przykladow w Krakowie jest wiele - baseny sa prywatne, kina sa prywatne, zaklady pogrzebowe sa prywatne.

Emem, no to się rozgadałeś, zakłady pogrzebowe i kina? hehe

Jakoś nie wspominasz o zakładzie oczyszczania? Spółka 100% gminy.
Nie wspominasz o wodociągach? Spółka 100% gminy.
Nie wspominasz o zarządzie cmentarzy? cmentarze są komunalne?
O czym jeszcze nie wspomniałeś? O zakładach ciepłowniczych? hehe
emem napisał(a):
500+ to program rozdawnictwa pieniedzy, ktorych Polska nie ma i aby je miec musi sie zadluzac wypuszczajac obligacje. Co wiecej te obligacje mozna kupic za... pieniadze z 500+.
Jest to tez program, ktory zabija przedsiebiorczosc i uczy nierobstwa.

To musisz mieć podobne opinie o programach socjalnych innych państw w Europie?! A z tym nieróbstwem to sobie daruj.

Czyżbyś nie rozumiał mechanizmu obligacji? Przecież korzystanie z tej możliwości jest dobrowolne? Powtórzę rodzice bardzo często się zadłużają, aby wychować i dobrze wykształcić swoje dzieci, czyżbyś i tego nie rozumiał?
emem napisał(a):
PiS okazal sie byc partia lewicowa, komunistyczna, chcaca kontrolowac centralnie wszystko - od nauczycieli przez sady po przedsiebiorcow. Do kompletu brakuje tylko prawa, ktore powie, ze kazdy na takim samym stanowisku musi zarabiac tyle samo bez wzgledu na to ile robi i jakie podejmuje inicjatywy.

Zarówno rząd, jako władza wykonawcza, jak i Sejm władza ustawodawcza, czyni to do czego ma prawo. Nie ma żadnych nadużyć. Są planowane i wdrażane reformy, i to jest naturalne. Ty jako informatyk, administrator bolec info wykonujesz swoją pracę i nikt Ci niczego nie narzuca. I tak jest w biznesie, oraz wielu innych gałęziach naszej gospodarki. Są jednak takie sektory, które muszą być stymulowane, tak jak na całym świecie. Dobrze by było, aby każdy robił to co do niego należy, i na czym się umownie zna.



Dopisane 05.12.2016r. o godz. 22:41:

Zwracam uwagę bredzisławom, aby trzymali się faktów, a nie konfabulują obok realu, mam na myśli połykacza bredni i ruskiego trolla fobiaczka, co ma już co najmniej 30 banów. I na koniec, marnujecie się tutaj na bolcu, a po co się ograniczać, dlaczego nie bredzicie na poziomie ogólnokrajowym, tam ze swoimi rewelacjami zrobicie karierę :D A jak nie, to może jakiś ban na koncie, będziecie się mogli przechwalać, który ma więcej blizn :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
5 grudnia 2016r. o 22:52
alter napisał(a):
emem napisał(a):
PiS okazal sie byc partia lewicowa, komunistyczna, chcaca kontrolowac centralnie wszystko - od nauczycieli przez sady po przedsiebiorcow. Do kompletu brakuje tylko prawa, ktore powie, ze kazdy na takim samym stanowisku musi zarabiac tyle samo bez wzgledu na to ile robi i jakie podejmuje inicjatywy.

Zarówno rząd, jako władza wykonawcza, jak i Sejm władza ustawodawcza, czyni to do czego ma prawo. Nie ma żadnych nadużyć. Są planowane i wdrażane reformy, i to jest naturalne. Ty jako informatyk, administrator bolec info wykonujesz swoją pracę i nikt Ci niczego nie narzuca. I tak jest w biznesie, oraz wielu innych gałęziach naszej gospodarki. Są jednak takie sektory, które muszą być stymulowane, tak jak na całym świecie. Dobrze by było, aby każdy robił to co do niego należy, i na czym się umownie zna.)


No tak. Ja tego nie kwestionuje. Narod wybral, wiec PiS rzadzi. Suwerena wprawdzie juz nie slucha, ale to co zaskakuje to to, ze PiS okazal sie byc partia bardziej lewicowa niz SLD.
Moim zdaniem opodatkowywanie wszystkiego co sie rusza i co rozkreca gospodarke a nastepnie rozdawanie tych pieniedzy tym za nic do niczego dobrego nie prowadzi. Kilka miesiecy temu mozna bylo przymykac na to oko i mowic, ze zobaczy sie za kilka miesiecy. Teraz widac juz spowolnienie w gospodarce. Co bedzie dalej? Najprawdopodobniej wieksza dziura w budzecie, infalcja a potem wieksze bezrobocie.
Uciesza sie zapewne lokalni pracodawcy, ktorzy za kilka miesiecy nie beda mieli problemu ze znalezieniem pracownikow. Beda tylko mieli problem ze znalezieniem pieneidzy na ich wyplaty ;)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
5 grudnia 2016r. o 23:04
emem napisał(a):
Uciesza sie zapewne lokalni pracodawcy, ktorzy za kilka miesiecy nie beda mieli problemu ze znalezieniem pracownikow. Beda tylko mieli problem ze znalezieniem pieneidzy na ich wyplaty ;)

Czarnowidztwo nieuzasadnione :) Piszesz, jaki PIS się okazał? Przecież to wszystko było w programie wyborczym. Nie słucha suwerena? Nie zgadzam się z tym. Ocenimy kto ma rację za trzy lata. Ocenią to również wyborcy, ale co ciekawe, emem, wsłuchuj się równie dokładnie w obietnice obecnej opozycji. Oczywiście zanotowałeś, że PO w 500+ chciało pójść jeszcze dalej? A zanotowałeś, że wielu pokrętnych krytyków PIS zarzuca temu programowi to, że pomija pierwsze dziecko? To kto wreszcie chce tych zmian? Kto krytykuje wszystko, dla samej krytyki, a chcieliby jednocześnie pójść jeszcze dalej w reformach?

To jest obłudna polityka, bez żadnych zasad total opozycja! Pustka jednocześnie i brak własnych programów. Obecnie PIS nie ma z kim przegrać :)


Dopisane 05.12.2016r. o godz. 23:04:

Tutaj, nie potwierdzają twojego czarnowidztwa :)

http://biznes.interia.pl/makroekonomia/news/mateusz-morawiecki-rating-sp-to-dobra-wiadomosc-dla,2433395,2156
http://biznes.onet.pl/praca/podatki/ranking-paying-taxes-polska-awansuje/wy3y9y

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.